Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A védtelen gyermek cimű...

A védtelen gyermek cimű horrorban hogy is van ez? Csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Na szóval. A kislány anyja azt mondta hogy mikor megszületett a lány sorra meghaltak a rokonai, testvére és annak a gyerekei de a filmben azt mondták a kislány átlaga 3 hónappal ezelőtt kezdett el romlani az iskolában.
2021. okt. 13. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
És a kettőnek mi köze egymáshoz?
2021. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

SPOILER

szamomra az nem volt logikus a filmben, hogy a lany az elejen nem tud semmit csinalni mikor a szulei lefogjak es a sutobe teszik, kesobb meg mar siman ki tudja oket nyirni tavban is, masokkal egyetemben.

2021. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#3 azért nem küzdött, mint démon, mert már el akarta hagyni a családot és tudta, hogy majd a szőke gondozónő megmenti így új lelket szipolyozhat majd ki.
2021. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De én azt nem értem hogy sokszor meg tényleg úgy viselkedett mint egy gyerek tehát az elején így semmi probléma nem volt vele.

Meg az sem lett megmagyarázva hogy lett démon és a szülök honann tudták hogy kell elpusztítani.

2021. okt. 15. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Azért viselkedett úgy, mint egy gyerek, hogy megszeresse a gondozónő, hogy kötődjön hozzá. Manipuláció.

Honnan tudták a szülők: elmondták a filmben, hogy már babakorától volt benne valami nem evilági, és többmódon próbálták elpusztítani, de csak úgy sikerült volna, ha elaltatják.

2021. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"a kislány átlaga 3 hónappal ezelőtt kezdett el romlani az iskolában."

Miután kiírtotta a famíliát, keresni akart új szülőt. Ha romlik az átlaga, egy szakembernek szólnak, így vizsgálatot indítottak, és így ha rossz körülményt találnak, elveszik a gyereket és nevelőszülőknek adjak. Ezért rontotta az átlagát. A rossz körülmény adott volt: addigra idegroncsok lettek a szülei.

2021. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, így már érthető.

Tulajdonképpen akkor Emilyvel is ez lett volna, így családról családra ment volna. Csak gondolom ha meg felnőtt lett volna, akkor így a párjával lett volna ugyanez, ha egyáltalán lett volna. Bocsi a sok szó ismétlés miatt.

Ügye a filmben ha teljesítették a kislány kéréseit akkor jól viselkedett, ha meg nem akkor el kezdett gyilkolászni. Érdekes film volt, csak többet is ki lehetett volna belőle hozni.

2021. okt. 15. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen ezt én is hiányoltam benne, és sokszor megnéztem, mire megértettem.

Ugye a film végén volt az a jelenet, hogy amikor gyorsan hajtanak a kocsival, Emily rájön, hogy a kislány (a démon) fél a gyorsaságtól. Abban a jelenetben megjelenik Emily gyerekkori képe meg az anyja, hogy kislánykoraban ő is félt. Simán elképzelhető, hogy ez a démon Emily fejében él, és arról szól, hogyan győzi le a saját félelmét. Magányosan élt, mellette a munkája elég szomorú szakma, simán lehet, hogy mindent csak képzelt és bekattant.

2021. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De a barátja is?

Egyébként elképzelhető.

2021. okt. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!