Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még ilyen sorozat?

Renton kérdése:

Van még ilyen sorozat?

Figyelt kérdés

Vámpíros/vérfarkas/boszis sorozatot keresek. ezeken kívül:

Vámpírnaplók,Origianls,Legacies,Moonlight,Drakula(összes) True Blood ,Being Human(mind2) Buffy,Angel,Wolfblood,TeenWolf,The Gates,The Secret Circle,Született boszorkák,The Witcher,Charmed,Bűbájos boszorkák,ShadowHunters,Winx Saga Merlin,Cursed,Van Helsing,The Magicians,


Tudom sok egy kicsit, de ezeken kívül van még? ami nem túl régi



2021. okt. 17. 23:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Sabrinát kihagytam :D
2021. okt. 17. 23:24
 2/8 anonim ***** válasza:

A boszorkányok elveszett könyve

Londoni rémtörténetek

Bitten

Luna, el misterio de Calenda

2021. okt. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Rend

Halottak völgye

What We Do in the Shadows

2021. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lost Girl?

Elég gagyi, csak azért néztem meg pár részt mert a Kensi nevű karakter rohadtdögös :D

2021. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amerikai horror story 3.évad

Mise éjfélkor

Salem

2021. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezek is megvoltak kiveve a salem és a lost girl bele nézek :D köszi
2021. okt. 18. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem fogok tudni mondani sokat, de minden jó tippemet már láttad :D Olyat tudok csak, amiben vegyesen vannak természetfeletti lények, így ezek is, de nem minden részben. Odaát és Grimm. A Grimmben a boszorkányok egy idő után fontos szerepet kapnak, szóval az talán jobban passzol.

Még a Withes of East End jut eszembe, amiből én csak az első 2 részt láttam és annyira nem jött be, így abbahagytam, viszont boszorkányok a főszereplők, szóval ha ennyire odavagy az ilyenekért, egy próbát megér.

2021. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Grimmet láttam tetszett. Odaátot 5 évadnál abbahagytam. a másikba belenézek köszi.
2021. okt. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!