Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha nézed a Riverdale című...

Ha nézed a Riverdale című sorozatot: neked nincs tőle valami fura szekunderszégyen-érzeted?

Figyelt kérdés

Néztem belőle néhány évadot, és magamnak sem tudom megmagyarázni, hogy miért, de olyan kellemetlen, cringe érzésem van sokszor tőle. Pedig nem élvezhetetlen, csak úgy végigfut közben rajtam ez a fura érzés :D


van egy csomó más sorozat, ami sokkal infantilisebb, mégsincs ilyenem, szóval kíváncsi lennék, hogy csak nálam van ez, vagy másoknál is.



2021. okt. 19. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanez, nem is bírtam végignézni
2021. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Sztem csak azért érzel szégyent mert a riverdale egy meme; ez nem csak egy rossz sorozat, hanem ez "A Rossz Sorozat".
2021. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Első évad tetszett, a többit még csak meg sem néztem. Már éreztem hogy túl sok.
2021. okt. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Néha szégyellem magam, mert még mindig nézem. Annyira ótvar, annyira rossz, de néha vannak pillanataim, amikor előveszem és bepótolom, ami éppen hátra van. Sajnos lassan odáig fajult, hogy már guilty pleasurenek sem jó...
2021. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. évad végéig tetszett, nem éreztem semmiféle szégyenérzetet, ízlések és pofonok. De amúgy most a 6. évadnál sem érzek ilyesmit, pedig ez már nekem is meredek.
2022. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!