Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Squid Game-ben nem lehetett...

Squid Game-ben nem lehetett volna "csalni" az üvegtáblás (5.) játéknál?

Figyelt kérdés
Mármint, ahogy elnéztem lehetett kb 1 méter különbség max az üvegek közt, nem lehetett volna hogy 2-en állnak egy üvegen és mindig az egyik megtartja a másikat, aki leellenőrzi az előtte lévő üveget? Esetleg egy magas ember ment volna legelőre, aki ráül az üvegre, és kinyújtott lábbal ellenőrizni tudta volna az előtte lévőt. Ha betörik, akkor a másikra kell ugrani, ez nyilvánvaló. Ezért nem kellett volna meghalni olyan sok embernek, ha van más megoldás. Nem igaz, hogy ez miért nem jutott eszébe senkinek?

2021. okt. 21. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
de gondold végig mikor nem csaltak csak az üveget nézte egy ember aki ért is hozzá lekapcsolták a lámpát, hogy ne lássa szerinted mi lett volna ha ezt csinálják valószínűleg szimplán lelövik őket vagy felrobbantják az üveg hidat mint a végén itt a cél, hogy az emberek szórakozzanak (mármint a gazdagok maszkban) ne az h túléljék a játékosok és ha nem hal meg senki unalmas lett volna a maszkos gazdagoknak
2021. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Más megoldás: összebogozni a cipőket és azzal ellenőrizni.

#1 Hát igen, sajnos. :( Aki kisebb számot választott, annak fel kell áldoznia magát.

2021. okt. 21. 09:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lényegében a tartószerkezeten is simán végig sétálhattak volna, de valószínű az csalásnak minősült volna
2021. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk azt sem értettem, miért kellett a kisebb számú játékosoknak mindenáron előre menni. Ez volt alapvetően a kihirdetett szabály, igen, de akkor sem történt semmi, amikor a gengszter kerek perec kijelentette, hogy ő inkább megáll, és nem megy tovább, a többiek előzzék meg nyugodtan. A rendezők nem lőtték le, meg nem büntették meg érte, hanem a játékostársaknak kellett, erőszakkal, rábírniuk a folytatásra. Ennyi erővel már az 1-es számú játékos is mondhatta volna rögtön, hogy ő konkrétan el sem indul, próbálkozzon helyette valaki más, ha nagyon akar. Persze ez amolyan chicken game-be fajult volna egy idő után, mert ha lejár a rendelkezésre álló idő, és senki nem ér át, akkor mindenki veszít, szóval előbb-utóbb valakinek lépnie és kockáztatnia kellett volna. De a lényeg, hogy a választott sorszámoknak igazából nem volt akkora jelentősége szerintem, mint amekkora jelentőséget mindenki tulajdonított neki. Sokkal inkább az erő számított (volna) itt is, mert egymást bármikor meglökhették, lelökhették büntetlenül, szóval az erősebbek rákényszeríthették volna a gyengébbeket, hogy előre menjenek helyettük.
2021. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont voltak olyan messze az üvegek, hogy az következőig lábbal ne tudjál átnyulni ülő helyzetből. Meg ha át is tudtál volna, nem tudod akkora erővel odacsapna derékból a lábad, hogy az betörjön. Ehhez a mozulathoz képest a ráugrás nagyságrendekkel nagyobb terhelés az üvegre, tehát attól már betörik. Arra én is gondoltam, hogy valahogy összekapaszkodnak és az átugrót megtartják, de az lapok távolsága miatt ezt szerintem nem lehetett volna kivitelezni. A legjobb módszer az lett volna, ha az üveg valamielyik oldalára ugrotta volt, ahol az üveg alatt a hosszú tartó rúd volt. Mindkét oldalon volt egy ilyen rúd. Ha ezekhez az alátámasztásokhoz elég közel landoltak volna mind2 lábbal, feltehetően nem tört volna el alattuk az üveg.
2021. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A gondolatot folytatva, nem is emlékszem, hogy volt e egy folytonos tartó rúd az üvegek alatt a pálya kezdetétől a végéig. Valóságban mindenképpen kellett volna lennie, és akkor ezen végig lehetett volna sétálni simán.
2021. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen, simán végig lehetett volna sétálni, gyakorlatilag mindenféle kockázat nélkül. Ez alapvető baki szerintem. Lehet inkább úgy kellett volna megcsinálni hogy mindegyik üveget egy oszlop tartja középen, vagy legalábbis szegecsekkel végigrakni a tartóelemeket hogy mezítláb ne lehessen végigmenni rajtuk. Illetve az üveges először kipróbálhatta volna a golyó esését azon az üvegen, amin állt. ;-)
2021. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alma Bacsik ***** válasza:
100%
Másik megoldás: az egyik sqid game es játékban láttam, hogy vki a kettő üveglap közötti rúdon megy át. (Nem a film)
2021. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
kellett egy kis filmes hatásvadászat
2021. nov. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csalni mertek volna, nagy valószínűséggel az egész hídat felrobbantják, mint a próba végén.

A doktort is megölték és az egyenruhásokat is, miután rájöttek, hogy csaltak a játékban.

2021. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!