Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok erről az új,...

Mit gondoltok erről az új, idősíkos irányvonalról amit a Marvel filmek vettek az utóbbi időben?

Figyelt kérdés

Én személy szerint borzasztónak találom és teljesen elvette a kedvem a Marveltől, számomra a Végjátékig volt egészen kiemelkedő az egész, onnantól nagyon erős a lejtmenet. A sorozatokat, magát a formátumot és a tartalmukat sem kedvelem.

Ti mit gondoltok, nektek tetszik vagy sem az idősíkosdi és a sorozatozás, meg úgy az egész (új karakterek, SJW, stb.)?



2021. okt. 31. 19:19
A kérdező szavazást indított:
nekem egyenesen jobban tetszik ez mint az eddigi filmek
ugyanúgy imádom ezt is mint az eddigieket
az eddigiek jobbak voltak, de ez is érdekes, megnézem őket
sokkal kevésbé tetszik az új irány, de egyszer megnézem
meg sem nézem, annyira idegesít, tönkretették az egészet
nekem pont hogy ez hozta meg a kedvem a Marvelhez
eddig sem néztem a Marvelt, ezután sem fogom nézni
egyéb opció (válaszban)
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Semmi különöset ez alapján. Egy logikus döntés volt részükről, de nem gondolnám hogy bármelyik filmjük vagy sorozatuk is ettől lenne jobb vagy rosszabb.
2021. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megértem teljesen, hogy nem ehhez vagy szokva, nekem is nagyon új volt első látásra, de azt szerintem mind meg tudjuk érteni, hogy a Marvel nem akart abba a hibába beleesni, hogy nagyon sablonos filmeket gyártson (azt azért nem mondom, hogy ez teljesen sikerült) és ezért inkább kipróbált valami újat.

A másik amit érdemes figyelembe venni, hogy a Marvel képregényekben is nagy szerepe van az időutazásnak, idősíkoknak, multiverzumnak, és a studió mindig is a képregényekből inspirálva írta a filmjeit, szóval azért ezt nem lehetne könnyen kikerülni.

2021. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rit8 ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Szerintem jó döntés volt ebbe az irányba elvinni a filmeket/sorozatokat mert sok jó/új történetet lehet kihozni belőle.
2022. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!