Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen volt az...

Szerintetek milyen volt az Örökkévalók?

Figyelt kérdés

Velem van a baj, hogy szerintem értékelhetetlen sz*r volt?


Mondok pár példát - gondolná az ember, hogy ezek a több tizezer éves lények végtelen bölcsességgel rendelkeznek, erre az indiai csávó nem akar menni segiteni a többieknek megvédeni az emberiséget, mert hát ő éppen filmet forgat, holott az a létezésének a fő célja/oka, hogy megvédje a bolygó lakóit a deviánsoktól, szóval felvetül az emberben a kérdés, hogy mi a f*sz??


Arról nem is beszélve, hogy úgy viselkedtek mint a 15 éves gyerekek, úgy fordultak egymás ellen érzelmek nélkül mintha sosem ismerték volna egymást, közben az egész film alatt a szeretetről papoltak, és többet sírtak mint az összes eddigi marvel filmben összesen.

Apropó nincs semmi bajom a melegekkel, de miért kell mindenhol erőltetni ezt az LMBTQ sz*rságot, rádásul miért pont a feka volt a homár?? Én érzem ezt csak rasszizmusnak? És ez csak pár dolog volt, de nem akarok jobban bele menni, hogy mi volt még a baj.


Egyébként érdekelne mások véleménye, szóval bátran írjátok le!



2021. nov. 5. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó film volt. Persze nem hibátlan a karakterek viselkedése valóban inkább gyerekes volt tekintve hogy 7000 évesig a földön voltak együtt.


Ezt eltekintve nem volt rossz. A deviánsok is meglettek magyarázva meg az egész szépen fellett vezetve


Sőt fontos plotholekat zárt be és kaptunk magyarázatot. Az égiek szerepére például és ami fontos hogy megválaszolta hogy Thanos miért akarta kiirtani az univerzum felét. Ugyanis a szülőbolygójával a Titánnal ugyan ez történt

2021. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Ez a film egy nagy katyvasz volt. Túl sokat akart és bele is tört a bicskája.


Thanos pedig nem ezért akarta elpusztítani a felét minden élőlénynek. Az konkrétan ki van mondva miért és nem ez az ok.


Már önmagában az fura, hogy az emberiséget védik, de Thanos ellen nem tesznek semmit, miközben a főgenya (aki Supermanre hajaz, nem jut eszembe a neve) már több száz éve tud arról, amit az égiek akarnak és hisz is az égiekben, ezért fordul a többiek ellen. Ergo neki az lenne a célja, hogy Thanos ne csettinthessen, hiszen akkor kitolódik az Égi feltámadása. Totál logikátlan az egész. Itt vannak 7000 éve, full feltűnően élnek, de eddig 24 film alatt NULLA szó volt róluk. Marvel kapitány meg Amerika kapitány volt az első bosszúálló (attól függ honnan nézzük), de az Örökkévalókról senki nem tud?! Vicc... Ott voltak végig, használták a képességeiket. A deviánsokkal is találkoztak az emberek évezredeket keresztül.


Vagy csak maradjunk a jelenben. Újra megjelennek a deviánsok és utána 7 nap telik el a film végéig. Ezidő alatt történik aztán MINDEN, de sehol egy Bosszúálló? Hol volt ez a 7 nap alatt Nick Fury, Thor, Marvel kapitány, Hulk, Strange, Wanda stb?


Ez a film össze lett csapva, se füle, se farka és baromi nagyra nyitotta az univerzumot, amibe rohadtul bele fog törni a bicskájuk.

2021. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon unalmas volt!
2021. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó volt.
2021. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!