Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » !Örökkévalók spoiler! A film...

!Örökkévalók spoiler! A film végén, mikor Ikaris berepül a napba meghal, öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ez a kérdés felvet egy-két kérdést veled kapcsolatban, de én bizalmat szavazok neked, és emiatt elmondom a legközelebbi ilyen alkalom elkerülése végett: A spoiler alert szart sem ér, ha a következő mondatban, látható módon leírod a film lényeges jelenetét.

Szóval legközelebb hozzászólásban taglald amire kíváncsi vagy, hogy elkerüld a kedves felmenőid szidalmazását...

2021. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Elméletileg halhatatlan és a legerősebb Örökkévaló. A vulkán kitörést és a lávát kibírta... Mentális erejével képes ellenállni a szélsőséges hőmérsékleteknek, és tud teleportálni is ha úgy akarja. Képregényben kicsit más az egész sztori mint ahogy a Marvel filmekben történik. Eredetileg ő az aki megörül és Tanos mellé áll, később pedig az Örökkévalókkal együtt megöli magát, miután rájött, hogy milyen céllal teremtették őket. Talán még az is megtörténhet hogy újra lesz teremtve, abban a hitben hogy meghalt hisz az Örökkévalók emlékei el vannak mentve... ezt lehet csavarni, hisz senki sem tudja mi lett vele.

Ez a film a végén lett érdekes. Nekem Fekete Lovag megjelenése volt kellemes meglepetés.

2021. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Jó eséllyel meghalt. Különben semmi értelme nem lett volna belerakni ezt a jelenetet. Bár maga a film is nagyon gyenge lett.


Az elsőnek is válaszolnék, ha nem baj: én is utálom, ha kérdésben spoilereznek és szóvá is szoktam tenni, de itt normálisan lett közölve. Leírta a címet és azt, hogy spoiler. Aki idáig elolvasta és érdekli a film az továbbgörget és nem olvassa tovább.

2021. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
#3-as: Maga a kérdés tartalmaz egy hatalmas spoilert, ne mondd hogy nem veszed észre! Vagyis aki még nem látta a filmet, tudni fogja hogy az Ikaros srác belerepült a napba és kampec. A kérdezőt le is anyázták érte, na erre reagáltam. Örömmel látom hogy lepontozást érdemelt...
2021. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Lehet kamu szagú lesz, de az van, amit írsz. Többször is továbbgörgettem már így kérdést, valószínűleg korábban ezt is és így szerencsére nem futottam bele spoilerbe. Szerintem normálisan írta ki a kérdező. Értem, amit írsz, hogyha a leírásba írja a spoileres részt, akkor fixen nem olvas bele az ember, de akit TÉNYLEG érdekel a film és nem akar spoilerbe belefutni az az első két szó után elgörgetni, pláne, hogy felkiáltójelet is írt. Én semmi kivetnivalót nem látok a kérdésben, pedig engem is dühít a spoilerezés.
2021. nov. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

A mitologiában Ikarosz közel repül a naphoz, ami megolvasztotta a viaszt a szárnyain, ezért a tengerbe zuhant és ott lelte halálát.


Thene-(Pallas Athene)

Phastos-(Hephaistos)

2022. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!