Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmsorozatot,...

Keresek egy filmsorozatot, ami régen ment a TV-ben. Talán a Disney délutánba? A címe "Kalóz Jack 100 élete".

Figyelt kérdés

Egy-két epizód fellelhető a dzsátubín ( https://www.youtube.com/watch?v=tf5hNhIUDoM ), de a teljes sorozatot sehol nem találtam.


Segítségeteket előre is köszönöm!



#kalóz #Disney #Kalóz Jack #100 élete #morgoncok
2021. nov. 23. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is régóta keresgélem ezt a sorozatot magyar szinkronnal (és mást is, ami 1991-1992 környékén ment az MTV-n). Sajnos ezeket általában csak úgy lehet megszerezni, ha egy VHS-gyűjtő annak idején felvette, és elkéred tőle. A másik út az MTV-archívum lehet, de ott nem szoktak túl segítőkészek lenni.

A Kalóz Jack összesen 7-8 részes, és angolul fent van az összes rész a dzsátubín (illetve franciául láttam régebben néhány részt, de azokat leszedték).

Attól tartok, más sem tud ebben többet segíteni. Mindenesetre ha véletlenül találsz egy gyűjtőt, akinek ilyen felvételei vannak, kérlek, jelentkezz (én eddig nem találkoztam senkivel, pedig nagyon érdekelnek az ilyen felvételek).

2021. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ! Egy újabb ötletet adtál az MTVA Archivummal. Már írtam is az oldalon, majd meglátjuk, hogy válaszolnak-e. ;)


Több részre emlékeztem, és valóban csak 7-et készítettek el. [link]


Természetesen, ha friss infóm van, akkor azt az utókor számára is ide fogom biggyeszteni, hogy mások is hozzá jussanak az tartalomhoz ;)

2021. nov. 24. 00:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Még 1-es vagyok.


Köszönöm szépen, hogy visszaírtál.

Egyébként én régóta keresem az alábbit (a dzsátubín található két rész az én gyűjteményemből való, sajnos a maradék hatot nem vettem fel):


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Ha erről a rajzfilmsorozatról véletlenül (meg)tudsz valamit, akkor kérlek, írj.


Illetve azt hozzáteszem, hogy a szinkronosan elérhető "Nehéz napok a Föld nevű bolygón" (alias Jesse) sorozat részei is még évekkel ezelőtt az én gyűjteményemből kerültek fel a netre. Sajnos nem volt meg az összes az eredeti MTV-s szinkronnal, valamelyikhez csak az RTL-es szinkron volt meg. Ehhez is érdekelnének a kimaradt MTV-s szinkronok.


Bocsi, hogy hosszú lett, és érdemben nem tudtam segíteni, de sajnos a régi műsorok közül sok méltatlanul eltűnt a süllyesztőben.

2021. nov. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy milyen technikával tudtad digitalizálni a VHS kazettákat?
2021. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Megcsinálta nekem valaki, de pl. elég az, ha van egy kombinált VHS-DVD-recordered, ami tud ilyet.

2021. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!