Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Orange is the new Black vagy...

Orange is the new Black vagy Vis a Vis? (Bebörtönözve)

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 14:43
A kérdező szavazást indított:
Vis a Vis
Orange is the new Black
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Wenthwort-ot ajánlom még!
2021. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Nekem az Orange is the new Black előzetesek alapján nagyon nem szimpatikus, de ez csak egy dolog. Viszont a Vis a Vis-t imádtam, ráadásul spanyolul tanulok, így plusz öröm volt, hogy közben a nyelvet is gyakorolhattam.
2021. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem az orange..ot, és nekem fel resz alapján nagyon nem jött be. A Vis a Vis viszont trailer alapján igen. Csak mivel az orange ot rengetegen szeretik, nem tudom melyiket kezdjem el
2021. dec. 4. 19:49
 4/4 anonim válasza:
49%
Ja, nekem már az előzetes se tetszett kicsit se, így nem is vettem rá magam, hogy el kezdjem nézni. De ha te elkezdted és az eddigiek alapján nem jön be, akkor nézz bele a Vis a Vis-be. Az egy dolog, hogy rengetegen szeretik.. az még nem jelenti, hogy neked is tetszeni fog. Ízlések és pofonok. Pl tudom, hogy a Walking Dead-et, Trónok Harcát, filmeknél Harry Pottert, Star Wars-t és társait is rengetegen szeretik, de engem mindtől a hideg ráz és kb belehalnék, ha végig kéne néznem bármelyiket is. :D
2021. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!