Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem ilyen...

Ajánlanátok nekem ilyen sorozatokat/filmeket?

Figyelt kérdés

Most tartok ott, hogy nem tudom mit nézzek. Sok sorozatot ugyan nem láttam, de azért mert nagyon válogatok. Láttam már a Vámpírnaplókat, Teen wolfot, Stranger Thingset, The originalst, Ginny&Giorgia és a Squid Game.

Filmeket mostanában 2018-nál hamarabb megjelent filmet nem igazán nézek, mert nem tetszenek, de nyilván ha megtetszik egy akkor nem érdekel mikor jelent meg. Romantikus, tini dráma, és fantasy filmeket nézek. Amik nagyon tetszettek: Narnia Krónikái, Utazás a rejtélyes szigetre, Utazás a Föld középpontja felé, Miután(1,2,3), Csókfülke, A fiúknak akiket valaha szerettem(1,2,3), Palm Springs, Minden minden.

Az első három régebbiek, de nagyon jók voltak. A többi viszont újabbak, és van bennük valami mi megfogott, talán a modernség, vagy nem is tudom. Ezekhez hasonló filmet keresek.

Köszönöm előre is!:)



2021. dec. 10. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vámpírnaplók és az orginals tetszett, lehet érdemes adni egy esélyt a legacies-nek is. Amúgy ami még hasonló jellegű sorozat és újabb, az a Chilling adventures of Sabrina, Never have I ever. Sex education is lehet tetszene, elég népszerű. Ha nem baj, hogy felnőttek a főszereplők, akkor a Lucifert istudom ajánlani.
2021. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Szexeljetek inkább fiatalok!
2021. dec. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Riverdale

Carnival Row

Az idő kereke

Az éhezők viadala

Árnyék és csont

Glee

2021. dec. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék kötekedni, de megkérdezhetem, hogy mi az oka annak, hogy nem akarsz 2018-nál korábbi filmeket/sorozatokat nézni? Csak mert az nem volt olyan rég, mondhatni azóta semmi sem változott. Sokszor feljön az, hogy valaki nem szereti a régebbi (mondjuk 70-es évekbeli) filmeket, ez érthető is, mert változott a világ, változott a technológia, de 2018? :) Semmivel sem jobbak vagy másabbak szerintem a 2018 utáni filmek, mint mondjuk 2014-2018 közöttiek. :)
2021. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

4-es

Én sem tudom igazából megmondani, csak nem jönnek be és kész. Nem tudom.

2021. dec. 11. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!