Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud ilyen filmeket...

Valaki tud ilyen filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Tudna valaki olyan filmet ajánlani amin lehet sírni, vagy mély nyomot hagy benned és napokig megmarad? Lehetőleg fiú,férfi legyen a főszereplő és ne valami romantikus izé legyen.

2021. dec. 11. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Az igen, ilyen névvel sírós filmeket keresni... xD
2021. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ha a nevedet se mered felvállalni akkor inkább ne kommentelj, nem vagy menő csak mondom, hogy tudd.


Meg látom a szöveg értésed se profi, nem a nevemmel kapcsolatba kérdeztem.

2021. dec. 11. 21:22
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Csokoládé (2016)

Benjamin Button különös élete

A vadon hívó szava

Halálsoron

Csillagainkban a hiba

Éjjeli napfény

Nekem ezek a filmek voltak azok, amik eléggé meg sirattak, főleg az első, és a harmadik érintett meg a leginkább.

2021. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Felvállalni? Egy kitalált, véletlenszerű karaktersort? Minek? Te sem a valódi nevedet használod, csak egy gyerekes butaságot, amivel keménynek akarsz látszani. És sírós filmeket keresel. :D
2021. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A zongorista

A számkivetett

A sértés

A mások élete

2021. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már öreg vagyok és leszoktam a sírásról, így inkább azt mondanám, hogy lelkileg megérint egy film. Pl:

Straight Story (de akció-és szuperhősös filmek kedvelői nem biztos, hogy végig tudják nézni..

Van még sok, de hirtelen ez ugrott be elsőnek.

2021. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Oroszlán, 1900 legendája, Szenvedélyek viharában, 1917
2021. dec. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#4 legalább nem anonim vagyok mint egyesek, akik faxágokat írnak
2021. dec. 12. 09:30
 9/16 anonim ***** válasza:
Már hogyne lennél anonim.
2021. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy film, amit sokáig nem mertem megnézni a története és a képei miatt, amiket láttam róla, végül a hozzászólások kíváncsivá tettek, elég jó értékeléseket kapott.

Az egyik legszomorúbb (ha nem a legszomorúbb) film, amit valaha láttam, a felétől szerintem még most is végigkönnyezném, pedig nem vagyok egy sírós fajta. Egy csodálatos mesterműnek is tartom mély mondanivalóval, ráadásul megtörtént esetet dolgoz fel, ami miatt még mélyebb nyomot hagy az emberben. Napokig a hatása alatt voltam és ha rá gondolok, még ma is mélyen és érzékenyen érint. A megtekintését szerintem nem érdemes elkapkodni, kell hozzá komolyság és "erős" szív, hogy végig tudja az ember nézni.

Ez a film pedig: Az elefántember.

2021. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!