Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem lettek volna...

Csak szerintem lettek volna jobban a Twilight filmek, ha Bella szerepét Emma Watson, Edwardot pedig a fiatal Johnny Depp (vagy egy hozzá nagyon hasonló karakter) kapta volna meg?

Figyelt kérdés

Bella gyámoltalan, visszahúzódó melankolikus természetéhez szerintem Kristen Stewart karaktere és játéka nem annyira hiteles. Elég “flegma bitch” verzió sikeredett belőle, pedig a regényben egyáltalán nem ilyen.

A könyv olvasása közben Bellát egy leginkább Emma Wattsonra emlékeztető, természetesebb lánynak képzeltem el a szeplőivel, az őzikebarna szemével.

Pl. mint ezeken a képeken:

[link]

[link]


Edward kisugárzásáról és leírásáról pedig abszolút a fiatal Johnny Depp ugrik be.

[link]


Ti mit gondoltok erről?



2021. dec. 12. 23:27
A kérdező szavazást indított:
Emma Watson
Johnny Depp
Kristen Stewart
Robert Pattinson
film
36 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat: A szavazást NEM így írtam be. Kettesével voltak + jellel elválasztva, tehát tekintsétek semmisnek. 😕👎🏼
2021. dec. 12. 23:29
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Jó ez így, ezzel a szereposztással, ahogy van.
2021. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Valóban flegma kicsit,de attól még egy egyszerű,kis semmilyen szürke egér a filmben,tehát jó találat. Robert pedig szerintem tökéletes volt Edwardnak. Batmennek már kevésbé :D
2021. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Aninome válasza:
62%
El tudnám képzelni Emmát, de akkor ő még nagyon fiatal volt. Robert pedig szerintem jól játszotta.
2022. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
emma meg kristen sztem egyidősek, nem?
2022. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4-es, Emma és Kristen egyidősekxd
2022. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Johnny Depp a kedvenc színészem, de szerintem az Alkonyat úgy jó, azokkal a szereplőkkel ahogy van.
2022. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem Róbert jó volt, eltudnám képzelni Emmát is, mert Kristen alakításán sokszor röhögtem, de ez szerintem nem az ő hibája volt.
2022. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Róbert 😂😂😂
2023. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Johnny-t semiképp sem raktam volna Robert helyett, de Emma jó ötlet lehetne Kristan helyére. Egyébként mind a 2-jüket szeretem és Kristen egyszerűen gyönyörű, úgyhogy szerintem semmit nem veszítettünk azzal, hogy ő kapta Bella szerepét. Ettől függetlenül megnéznék szívesen egy Emma Watsonos változatot egy film formájában mondjuk 1 másik univerzumban (mármint, hogy a film egy másik univerzumot mond el.)
febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!