Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a velemenyed arrol hogy...

Mi a velemenyed arrol hogy Alee nyerte az X-Faktort?

Figyelt kérdés
Szerintem iszonyu gaz es szanalmas hogy ideag sulyett a szinvonal. Kamilianak kellett volna nyernie.

2021. dec. 18. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem a műsor színvonala süllyedt, hanem a szavazóké.
2021. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Én nagyon örülök neki<33

A végén már kezdtem azt hinni, hogy Paulina nyeri meg, de mikor meghallottam, hogy Alee, akkor úgy megörültem, és teljesen lesokkoltam, szerintem nagyon megérdemelte, akárki akármit mond.❤️

2021. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Szégyen, most már nyugodtan kihalhat az emberiség. A következő évadban nyerhetne egy fütyörésző, vagy egy versmondó, akár Varga Irén. Vagy én, bár nem tudom mivel lépnék fel, de ha lilára festem a hajam és azt mondom szegény vagyok, hátha megnyerem.
2021. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Oké, az inasnak pörög a nyelve, de ezzel X-faktort nyerni...

Annyi erő meg dinamika nincs abban a gyerekben, mint egy pohártartóban.

2021. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Ki? Meg mit?
2021. dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Hanna1004 válasza:
24%
Szerintem megérdemelte
2021. dec. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Jelentéktelen, semmit sem jelent X-Faktort nyerni ebben az országban. Akik eddig nyerték sem futottak be miatta komoly zenei pályafutást, csak itthon nyivákolnak, jobb esetben a környező országokban, vagy teljesen eltűntek a színpadról, címlapokról.


A srác egy Manuel 2, akire az elején azt gondolták sokan, hogy komoly tehetség és van kreativitása, de igazából nincs, és ByeAlex fogja valószínűleg élete végégi kísérni őt zenei pályán. Paula ezzel ellentétben sokkal önállóbbnak tűnik és egyedül is megtalálja a helyét, vagy őt megtalálják ByeAlexnél sokkal többre tartott művészek, legalábbis remélem.

2021. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
56%
Kamillának kellett volna nyernie, ha másnem Paulinának. 1-esnek igaza van!
2021. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
31%
Azt sem tudtam hogy van ilyen műsor jelenleg. Számomra noname.
2021. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
Paulina remek szovegiro es dalszerzo, de nem egy jo eloado. Kiabalt sokszor, rengetegszer hibazott. En orultem Aleenak, mert en egy tehetseges sracnak tartom, ettol fuggetlenul ugy gondolol, hogy Paulina fog hosszabb tavon profitalni a musorbol.
2021. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!