Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pókember: Nincs hazaút?

Pókember: Nincs hazaút?

Figyelt kérdés

SPOILER

.

.

.

.

.

A hétvégén volt szerencsém megnézni az új pókember filmet. Viszont volt pár dolog amit nem igazán értettem.

1.) Mikor Strange kilöki Petert a testéből miért nem bírta elvenni tőle a dobozt? Hogy csinálta azt Peter hogy mozgott a keze?

2.) Ugye meggyógyítanak minden gonosz tevőt akit visszaküldenek a saját univerzumukba. De azok kost ugyanúgy halottak lesznek nem? Meg egyáltalán hogy lehettek életbe mikor a zömük meghalt? Oke homokembert értem de a többit nem. Feltámadnak? Vagy az időben is ugráltak úgymond?

3.) Venom hogy kerülhetett az MCU univerzumába? A bűbáj szerint amit Strange elhibázott csak azok kerülhettek ebbe az univerzumba akik ismerték Peter Parkert. De Venom sehogy se ismerhette ha az ő világában nem is létezik pókember.



2021. dec. 20. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem tudom

2. Pont a halaluk elött "jöttek" at, utana nem tudjuk mi lett veluk

3. Ezzel a filmmel kötötték össze Venomot az MCU-val

2021. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyesre én sem tudom a választ, talán a pókösztönhöz lehet köze, de ki tudja. Valaki biztos jobban vágja, mint én.


2. Mindenki, aki ismerte Pókembert, azok közül jelentek meg páran. Mindegy mikor éltek, itt csak a tudat volt a lényeg. Szó is van róla, hogy ők a saját univerzumukban halottak és rá is eszméltek, hogy a haláluk után itt "ébredtek".


3. Valószínűleg ott is létezik Pókember, csak még nem láttuk, de fel fog tűnni. A Morbius előzetese is már ránutatott erre.

2021. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

1. Van egy teória, miszerint Pókember a legerősebb szuperhős, csak még nem bontakozott ki. Szerintem ehez lehet köze és később még biztos lesz szerepe.


3. Venom tisztában volt a multiverzummal, és ezt akarta megmutatni Edienek (remélem jól írtam), amikor az Mcuba kerültek (venom2 stáblistás jelenet)

2021. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Ez a spider sense magic aminek ugye a pókmicsodájához van köze
2021. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. A spider sense egy ösztön, magyarul is pókösztön a neve. Peter tudata nélkül is védi magát Petert.


2. Haláluk előtti pillanatból jöttek. Már aki. Lesz még idő változtatni. És igen, nem azonos idősíkokról származnak. Andrew és Tobey öregedett az eltelt éveknek megfelelően. A gonoszok pedig egy-egy adott időpillanatból jöttek. Szóval ha a Pókik visszamennek náluk minden ugyanúgy marad.


3. A szimbióta elmondja a Venom 2 stablistas jelenetében, hogy megosztott tudatuk van a többi szimbiótával. Peter már viselt szimbiótát. Akiről pl mi is tudunk az Tobey. Szóval szerintem általa jött.

2021. dec. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És Electro hogy kerülhetett az MCU-ba? Mert ő sem tudta meg hogy ki pókember. A többire egyébként nagyon jó és logikus válaszokat kaptam. Köszönöm szépen!
2021. dec. 22. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Electro ismerte Pókembert a Csodálatos pókember 2-ből.
2021. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Electro hallhatta ahogy Gwen Peternek hívja. Direkt vissza is néztem a jelenetet. Electrotól pár méterre ejti ki a nevét a erőművi csatánál.
2021. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért alakult ki az a vicces helyzet, hogy bár Electro tudta Pókember nevét, de ugye azt hitte hogy fekete:D
2021. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja így már értem ezt is! Köszönöm szépen mindenkinek! 😁
2021. dec. 22. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!