Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter univerzumban a...

A Harry Potter univerzumban a "megszokott" recept szerint ahol nagyrészt a Roxfortban történnek az események, milyen fajta történet lenne még népszerű és nézett, mert ha jól gondolom ez az alap koncepció még mindig eladható?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy akár egy újabb filmsorozatot vagy több sorozat évadot megéljen.

2021. dec. 25. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Most egyelőre semmilyen, hiszen a új filmsorozat után, indul a televíziós sorozat (az eredeti könyvekből) – már évek óta dolgoznak rajta.
2021. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

#1

ezt a televíziós sorozatot hol halottad?

2021. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Igen, erről én sem hallottam semmit sem.

2021. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Attól függetlenül lesz-e vagy nem, milyen fajta történet lenne még népszerű nézett és eladható, a "megszokott" recept szerint?
2021. dec. 25. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy Cursed Child adaptációt én el tudnék viselni (ez ugye Harryék gyerekeiről szól részben).

Vagy a Tekergőkről egy filmet.

Ha tudtok ilyen tervekről, ne tartsátok magatokban, a Legendás lények csak 5 film lesz, azután is kell valamit nézni!:D

2022. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy minisorozat a Tekergőkről engem is érdekelne. Cursed Child meg inkább ne, tele van logikai bakikkal.
2022. jan. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!