Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvelitek még Scarlett...

Kedvelitek még Scarlett Johanssont, vagy már ti is kiábrándultatok belőle az utóbbi időben?

Figyelt kérdés

Én egy időben oda meg vissza voltam érte, de az utóbbi pár hónapban rendesen megutáltam őt, több okból is.

Ti kedvelitek még, vagy már ti is hasonlóan vagytok, hogy meguntátok/megutáltátok őt?



2021. dec. 25. 23:40
A kérdező szavazást indított:
én pont hogy még jobban szeretem most mint korábban
régebben is imádtam és most is imádom őt
régebben jobban szerettem, de még kedvelem azért
régen nagyon szerettem, de most már elegem van belőle
régen kedveltem valamennyire, most már utálom
régen is utáltam, most is utálom
se régen nem érdekelt, se most
azt se tudom ki ez a nő
én már Florence Pugh-ra nyergeltem át
egyéb kombináció
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Évekig egy buta Barbie-nak hittem a szerepei és bizonyos nyilatkozatai miatt. Az utóbbi években igazán intelligens interjúkat ad és a személyisége is fejlődött, most se a kedvencem, de tetszik, hogy már van önbecsülése, és nem tartja bóknak, ha csak két sétáló mellnek látják.
2021. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ezt most úgy írod, mintha ismernéd és azért ábrándultál ki belőle, mert valami olyat tett veled. :)
2021. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát persze hogy nem.
2021. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
A kedvencem sose volt, de valamennyire eddig is kedveltem és most is kedvelem. De nem inkább a személyisége, hanem a szerepei és a kinézete miatt...
2021. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!