Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az elrablos-roma...

Mit gondoltok az elrablos-romantikus filmekrol?

Figyelt kérdés

Talaltam egy videot amiben arra a jelensegre hivja fel a keszito a figyelmet hogy Hollywood tele van emberrablo "hosokkel" akik pozitivan vannak abrazolva es sokszor az elrrabolt szemely szerelembe esik veluk. A video cime "Abduction as Romance"

Ott van pl. az Utazok c. film 2016-bol vagyeppen Szepseg es a szornyeteg (persze az a sztori nem uj de meg is filmet keszitettek belole nem regiben).



2021. dec. 30. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy van Stockholm-szindroma, csak nem fura hogy az emberrablok sokszor a film foszereploi, akik irant az ilyesfajta filmek szimpatiat kivannak kelteni?
2021. dec. 30. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Sablonosak, unalmasak, akár a többi hollywoodi szenny, néhány kivételt leszámítva.
2021. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Az utazókban senkit nem raboltak el.
2021. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Az utazókban senkit nem raboltak el."


Nem csak hasonlo helyzetbe kerult a no mintha el lett volna rabolva. A ferfi szandekosan ebresztette fel sokkal elobb, onzo modon.

2021. dec. 30. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyébként ez pont a legérdekesebb része a filmnek. Te vagy bárki más vajon mit csinálna? 3 opció van igazából. Vagy öngyilkos leszel, vagy leéled full egyedül a hátralévő életedet vagy felébresztesz egy szimpatikusnak tűnő személyt.

Lehet, hogy önzőnek hat, de az vesse rá az első követ, aki nem tenné meg. Csúnya dolog tudom, de én is megtenném.

2021. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En amugy nem lattam a filmet de az emlitett video komment szekciojaban irtak hogy eredetileg ugy akartak hogy a Chris Pratt altal megformalt karakterrol csak a vegen derulne ki hogy mit is tett valojaban es ujra nezesnel lehetne volna latni ennek a jeleit. Tehat inkabb thriller volt az elso otlet, ami szerintem sokkal jobban illene ehhez a dilemmahoz
2021. dec. 30. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
A thriller egy elfogadottabb műfaj, így nyilván akkor egy komolyabb és talán jobb film lehetett volna, de szerintem így sem rossz. Csak a romantikus filmeket sokan lehúzzák akkor is ha jó. Nem mondom, hogy ez egy erős film, de élvezhető így is. Magát a dilemmát egy ilyen helyzetben jól bemutatja.
2021. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!