Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik a valóságban olyan...

Létezik a valóságban olyan "betegség", amit a Tőrbe ejtve című filmben produkál a kiscsaj?

Figyelt kérdés
Nevezetesen hogy amikor hazudik valakinek, utána másodperceken belül menthetetlenül kitaccsol. Nem tudom eldönteni hogy ez csak a film kedvéért amolyan humoros hülyeség hogy jobban működjön a forgatókönyv, vagy ilyen tényleg létezik a valóságban, hogy valaki ilyesmi miatt okádik?

2022. jan. 3. 15:47
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát elméletileg létezhet, hogy valakiben akkora stresszt okoz, ha hazudik, hogy rosszul lesz tőle. Egy ilyen dologra fel lehet építeni egy filmet...

De egy ember annyiszor hazudik életében egészen gyerekkorától kezdve, hogy szerintem ilyen mértékű stresszt senkiben nem okoz, ha valamiért hazudnia kell.

Vagyis szerintem gyakorlatban nem fordul elő ilyen eset.

De ez csak a magánvéleményem.

2022. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van ilyen betegség, de eléggé tünetmentes kell legyen: ha volna ilyen, az illető inkább nem hazudna,mert egyrészt úgy is lebukik, másrészt senki sem szeret hányni.

A filmet nem láttam.

2022. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen minden nap hányna, a rengeteg hányás meg egy idő után szétmarná a nyelőcsövét.
2022. jún. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!