Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Doctor Who-t ajánlanátok...

A Doctor Who-t ajánlanátok 13-14 éveseknek?

Figyelt kérdés

Vannak benne ijesztő részek? Ha igen, milyen jellegűek?

Illetve, hogy a régit vagy az újat érdemes elkezdeni?



2022. jan. 9. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Vannak benne ijesztő részek, de nem jellemző az egész sorozatra, és annyira azért nem is vészesek; egy ilyen korú gyerek meg tud birkózni velük.

Tapasztalatból mondom, én is kb ilyen idős koromban kezdtem el nézni.

2022. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

A Doctor Who és a Sarah Jane kalandjai direkt a fiatalabbaknak valóak. A Torchwood való az idősebbeknek a témái miatt. (ezek a Doctor Who mellékágai)


Az újat. A régi a veteránoknak való. Meg nincs mit szépíteni, 1963-ban indult, ami nem ma volt...

2022. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Kb. akkor kezdtem el néni. Ha megérti, élvezi, érdekli, nézheti.

És persze, hogy az újat. A régit nem is igazán lehet megnézni.

2022. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarod, hogy nemátalakító műtét legyen a 18. évi szülinapi ajándék, akkor nem javaslom. Tele van genderideológiai agymosással az egész.
2022. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, mi a baj azzal a TÉNNYEL, hogy a Doctor Who direkt a fiatalabb korosztálynak készült...


A korhatár ajánlása is ezt bizonyítja.

[link]

[link]


4

Jó lenne végre felfogni, hogy nem azért lesz valaki megeleg, vagy transz, mert olyan embereket lát. Amúgy a Doctor startból nem is ember, miért kell ennyire emberi kategóriákba sorolni?

2022. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
4-es, nekem nem tűnt fel, érdekes. De biztos én vagyok a hülye. És mondod mindezt a világ egyik legjobb sorozatáról. De biztos csak azért, mert neked túl magas a szellemi színvonala.
2022. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Hát annyiban van igaza a 4-es válaszolónak, hogy azt lehet látni a sorozatból, hogy hiába tehetségtelen valaki, akkor is főszerepbe kerülhet, csak mert nő. Dehát ez a mai PC világ.

Én amúgy kb. 10 évesen kezdtem el nézni, szóval szerintem az általad említett korosztálynak is simán jó.

2022. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Na, ahhoz is pofa kell hogy valaki Jodie Whittakert szar színésznőnek hívja. De mit is várhat az ember attól, aki minden irónia nélkül használja a PC világ kifejezést...


Nezheti a gyerek; nagy fokú retardáltság kell ahhoz hogy bárki belemagyarázzon bármilyen propagandát.

2022. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"mondod mindezt a világ egyik legjobb sorozatáról"


Mondjuk én már ezért szakpszichológushoz küldenélek.

2022. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi baja a 65%-os lepontozónak?
2022. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!