Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sikoly 5: csak szerintem nem...

Sikoly 5: csak szerintem nem volt értelme és inkább volt "fanfiction szagú"? (spoiler)

Figyelt kérdés
A Ghostface/Billy Loomis vízióknak. Azt értem, hogy valamennyire ezt a "member bogyós" életérzést, nosztalgiát parodizálták most ki (pl. új Star wars trilógia), de ennek úgy konkrétan semmi köze nem volt a motivációkhoz és érdekesebbé se tette Samet.

2022. jan. 12. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellett volna. Oké, hogy cameoztatták az eredeti gyilkost, de sajna mivel nem egy ikonikus karakterről van szó, hanem egy egyfilmes bad guyról, így képtelenség volt elérni ugyanazt a hatást, mintha egy Chuckyt vagy Jasont mutattak volna.

A Sikoly, mint franchise ebben hátrányban van a többi slasherrel szemben. A gyilkos halandó, és mindig más van a maszk mögött, így nincs konkrét identitása.

2022. febr. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!