Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ne nézz fel! - Don't Look...

A Ne nézz fel! - Don't Look Up című filmben Peter Isherwell (tech milliárdos) karaktere kiről van mintázva - vagy kikről?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Elon Musk, Jeff Bezos, Steve Jobs
2022. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem csak fiktív szereplő ami a jelen kor egyik problémáját vetíti ki...nem hiszem hogy konkrét személyről szólna. De neten biztos találsz angol fórumon tippeket.


Nekem ez a film hiába jó nem jött be amúgy.

2022. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mindkét válaszban van igazság, mert akarva akaratlan,ráismerni Elon Musk Tesla-SpaceX vállalatára, a telekommunikációs nagyágyúkra stb,de valóban nem egy konkrét személyt mintáznak vele.



A film maga szerintem abszolút ijesztő, mármint nézed és rájössz, hogy basssssszzzzus kb ez megy körülöttünk is. És ameddig így vagy úgy nem történik meg valami katasztrófa, addig kedvére befolyásolja mindenki (milliárdosok,politikusok) az egész világot.

2022. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ném égészén így értéttém a kérdést, haném a férfi stílusára értéttém - a stílusa kiré hasonlít? Élnézést, élromlott a a billéntyűzét, azért írtam sok hélyén é-t... :( :/
2022. jan. 15. 02:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Zuckerberg
2022. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
a milliárdos nagyágyúkról akik a saját annyukat megbsznák egy kis profitért
2022. jan. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!