Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Pókember:...

Mi a véleményed a Pókember: Nincs hazaút-ról?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 03:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Bugyuta látvány film.

Nagyon tetszett, hogy benne volt a többi pókember és az akció jeleneteket is nagyon jóra sikerültek, de amúgy ezeken kívül a film Cringe és logikátlan. May néni halála nevetségesre sikerült, matekkal győzte le pókember a mcu egyik legerősebb karakterét, valahogy elektro is átjött ebbe a világba, pedig neki fogalma sem volt, hogy ki van pókember maszkja mögött, szerintem még a többi pókember is többet szerepelhetett volna.

Tetszeni tetszet, mert látvány film volt, látványt meg a disney nagyon jól tud csinálni, de én már eljutottam addig, hogy egy jó látvány nem igazán tud engem lekötni. Olyan 6/10 értékelném a spidermant, mert ami müködött benne, az nagyon, ami meg nem, az meg... Hát legalább próbálkozott. Egy másik producert elbírt volna a film

2022. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az élmény meg a nosztalgiafaktor 10/10, imádtam!

Így aztán nehéz elvonatkoztatni a többitől. De tény, hogy megvannak a hibái. Viszont szórakoztató, helyenként bevállalós és drámai is.

1-2 helyen túl lettek tolva a poénok. Tom Holland matekpéldás megoldása cringe volt és valójában a legvégét is meg lehetett volna okosabban csinálni, de tudjuk miért alakult így. Lesz még Pókember film, ez pedig alapot adott neki, még ha logikátlan is.

2022. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Osztom az előttem szólók véleményét.

Engem viszont az érdekelne, hogy hogyan lesz logikus a venomos csavar a végén?

Emlékeim szerint a Venom 2-nek az a vége, hogy szimplán nézik a tv-ben az aktuális híreket. Nekem ebből nem jön le, hogy akkor ők egy másik dimenzióban vannak, plusz az aktuális hírek után történik csak ez a multiverzumok közti áthúzás, tehát olyan, mintha ők már korábban ott lettek volna. Eddie meg Venom mégis ugyan úgy el lesznek tüntetve a végèn mint a többiek. Vagy lemaradtam valamiről a Venom 2 végén? :D

2022. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Mi a véleményed?

Válaszoló: *Elmondja a véleményét*

Többi válaszoló: *Lepontozza a válaszolót, mert elmondta a véleményét ami a kérdés volt*

2022. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, Venom is csak szimplán átkerült, mint a többiek. Vagy mit nem értesz? Mert én a felvetésedet nem értem. :)
2022. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az időrendiséget :D mert a Venomnak az én szememben úgy lett vége, mintha már előbb ott lett volna, mint ahogyan a varázslat megtörténik.
2022. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben: Venom meg Eddie a legelső híradást nézik ahogyan a film kezdődik. Erre bár nem tér ki a film de azért valószínűsíthető, hogy az első hírek és a varázslat közt eltelik 3 hét. (vizsga, felvételi eredmények várása, rendőrségi kihallgatások, költözés)

Szóval nekem ez csak úgy feltűnt, de aztán lehet, hogy sokat ismételgették ugyan azokat a híreket :D

2022. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké most újra megnéztem és már megvan :D
2022. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Hulladék.
2022. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a pókember filmek az egyetlenek, amiket ebben a műfajban megnézek. A nincs hazaút egy igényesen megcsinált szuperhősfilm, ez tetszett a legjobban a Tom Hollandos pókemberfilmek közül, bár nem a legjobb, ha az összeset nézzük. A crossover és a nosztalgia miatt azonban nem áll meg a saját lábán, inkább érződik egy rajongói különkiadásnak. Jól szórakoztam rajta, a kiváló befejezés pedig egy darkosabb irányt vetít előre, ahol Peter Parker már tényleg felnőttként él boldogul az életben.
2022. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!