Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spiderman No Way Home, mi a...

Spiderman No Way Home, mi a véleményetek? Indokolt választ várok vagy fogós kérdést. SPOILER!!!

Figyelt kérdés

Én néhány dolgon el agyaltam a filmmel kapcsolatban.


1. Egyedül Strange és Peter volt New York-ban a történtekkor?


2. Vajon Eddie-t Venom vitte vissza a saját univerzumjukba vagy Strange?

Ha Venom vitte vissza, akkor ő tudni fog továbbra is Peterről, mert Strange csak a saját univerzumjában törölte ki mindenki elméjét?


3. Pókember (Tobey Maguire) vajon megismerte a tv-ben Jamesson-t?


4. Electro nem tudta ki a pókember, akkor ő miért került át?


5. Az internet nincsen tele videóval Peter-ről pókemberként?



2022. jan. 17. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiváló kérdések.

A másodikra válaszolva szerintem Strange vitte vissza Eddiet, kétlem, hogy Venom tudna ilyesmit.

Strange szerintem csak a saját univerzumában törölte az emlékeket, akik visszakerültek, azok emlékeznek rá.

2022. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem, de a többi hősnek (akikről tudunk) volt más dolga. Pl. Hawkeye kb. olyankor lehetett fogságban a Tracksuit maffiánál, Daredevilnek meg elég nehéz odamennie, ha tudott egyáltalán róla.

2. Eddiet Strange hozta és Strange is vitte. Venom nem tud multiverzumokon át ugrálni, ezt az IGN magyarázta rosszul. Azért kerültek át, mert Venom bemutatta Eddienek a fájának a közös tudatát, így tudomást szereztek a másik Venom variáns miatt pókember kilétéről

3.Szerintem biztosan megismerte.

4.Electro tudta, hogy Peter Parker a Pókember, annyit nem tudott (vagy nem foglalkozott vele) hogy ki is az a Peter, mert neki nem számított.

5. Nem tudjuk pontosan mikre hat ki a végső bűbáj, de lehet rá több magyarázat. 1- törlődött minden infó Pókemberről és Peterről. 2-nem törlődött, de mivel mindenki elfelejtette, ezért valahol az internet mélyén vannak, és mivel senki se beszél róla, ezért ha meglátják kamunak hiszik.

2022. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az 5.höz kérdezek egy jobbat.

Gondolom MJ telója továbbra is tele van Peter fotóival, az nem tűnik fel neki??

2022. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom minden vele kapcsolatos dolog törlődhetett, Pókember netes videóiról is eltűnt, ki ő.

Akkor így iskolába se jár/t sose, inkább nekem az kérdés, hogy most hogy létezik tovább.

Gondolom azért kell, hogy személyként megmaradjon, lakása is van. De akkor előzmény nélkül maradt egy noname Peter Parker? Honnan van pénze? Ha dolgozik, csak érdekli őket, miért nem járt iskolába. De ha lenne a végzettségéről papírja, a tanároknak furcsa lenne, hogy mégsem ismerik.

2022. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!