Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az 5 legpocsékabb, legrossz...

Mi az 5 legpocsékabb, legrosszabb film amit valaha láttál?

Figyelt kérdés
nekem: A falu, Vinyan, Lélekszám 346, Elhagyott szoba, Sikoly
2010. szept. 9. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Alkonyat.

Ugyancsak az első részt bírtam megnézni, de az annyira pocsék volt, hogy szerintem az már 5-öt ér.

2010. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik a kérdésed.... Nem szeretnék tolakodó lenni, de megkérdezhetem, hogy miért van ezekre szükséged?


Számomra ezek azok a filmek, amelyeket alig bírtam végignézni hatalmas ásítások közepette, ill. végig sem tudtam nézni: Fireproof, Adventureland, New Moon, Leap Year, Grind, Tornado, 2012 Doomsday, Date Night

2010. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azért mert ha sokan írják ugyanazt akkor azt nem szabad megnéznem.pár filmet néztem mostanság úgy, hogy itt ajánlották a fórumon, ebből 1 nagyon bejött(az árva) a többi nem.ezért kérdezem hogy kinek mi a listája.
2010. szept. 9. 15:31
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

21 gramm, Micsoda nő, Üvegtigris, Indul a bakterház, Mátrix


pedig ezeket szeretik az emberek :S elég hülye ízlésem van

nekem is tetszik a kérdésed, remélem, jönnek még majd válaszok!

2010. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Ekkora hülye kérdést...

ez ízlés kérdése... pl én valszeg el fogom hányni magam a jusztina bíborkáról (Alias Justin Bieber) készülő dok. filmen míg mások nyálcsorgatva foogják nézni tizedszer a moziban..

én kétszer vettem jegyet az eclipse-re, és egy nappa lelőtte beautóztam a városba, hogy még legyen jegy..

2010. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy rém rendes család Budapesten

A temetőkapu

Gyilkos cápa vs. óriáspolip

Óriáshangyák

Yonggary - Az űrbéli szörny

A csontevő

Világok harca 2. - Második hullám

2010. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

AvP 2

Speed racer

Casanova

Alkonyat

Skorpiókirály

2010. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lottózsonglőrök, Hannah Montana, Twilight, Gagyi mami, Bölcsek kövére... még rengeteg van :D
2010. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16:11. ha neked hülye a kérdés akkor minek válaszolsz?
2010. szept. 9. 21:57
 10/11 A kérdező kommentje:
ennyi válaszból is látszik hogy az Alkonyat nem lehet egy nagy durranás csak a bájgúnár főszereplő miatt vannak érte megveszve.nem is érdekel ez a film. az ilyen óriáshangyák meg óriáspolipok meg cápák témájú űbersz*rságokról meg ne is beszéljünk
2010. szept. 9. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!