Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A toxikòma cimü magyar film,...

A toxikòma cimü magyar film, miėrtnem elėrhetö szinte sehol csak moziba? nagyon idegsít hogy egy filmes oldalon se lehet megnėzni csak fizetös oladon, akkora film hogy halandò szem nem làthatja vagy mi?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 02:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Dehogynem! A halandó szem fogja magát, és elmegy moziba!
2022. jan. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Na akkor menj el moziba és nézd meg... Mert ugye érzed hogy elég pofátlan dolog türelmetlenkedni úgy, hogy fizetés nélkül akarod alapból megnézni.
2022. jan. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Mennyire durva, hogy a tesco nem adja ingyen a kenyeret..
2022. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Milyen igaz akkora ėrtėket közvetít egy drogos föszereplö🤣🤣🤣

oscar dijas filmeket ingyen meglehet nėzni a neten, de egy õcska magyar filmet meg nem? Na ez az ami vicc kategòria, ezėrt kėrdem mi ebbe olyan nagy durranàs.

2022. jan. 22. 21:31
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Na akkor meg minek akarod megnézni ha ennyire rossznak tartod?
2022. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mert furcsàltam hogy csak moziba elėrhetö ilyen sokàig, ugyanis csak a premierig vetítenek egy filmet, a moziba, ez meg màr bö 6 hònapos film, ės mėg mindig megy egy kėt moziba, így keresgėltem a neten ės szinte sehol se lehet megnėzni, ezėrt a filmėrt meg nem vagyok hajlandò fizetni egy forintot se, maga a tėma gusztustalan mindig is lenėztem a drogosokat. Csak az keltette fel az ėrdeklödėsem hogy pont egy ilyen filmet enyire be vėdenek, mert ez valami felsöbbrendü film vagy mi? ne vicceljünk màr, filmek amik tanulsàggal, mondanivalòval, szinte ikonokkà növik ki maguk elėrhetö a neten full ingyen.
2022. jan. 22. 21:43
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Ugye azt tudod hogy az,, hogy ingyen elérhetők sem magától értetődő dolog...
2022. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Hagyjad, nem érti.
2022. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

"oscar dijas filmeket ingyen meglehet nėzni a neten"

Pont ugyanúgy, ahogy a boltból is el lehet hozni fizetés nélkül egy csomag rágót...

2022. jan. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9-Es te akkora sötėt vagy hogy az màr fàj, ekkora szar pėldàt 🤦‍♀️
2022. jan. 23. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!