Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik voltak számodra a legmegha...

Mik voltak számodra a legmeghatóbb, legérzelemdúsabb filmjelenetek, amiket eddig láttatok?

Figyelt kérdés
Ha tudtok, írhattok többet is.
2022. jan. 22. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Csillagainkban a hiba
2022. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez:

[link]

2022. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van több, de talán ez az egyik legérzelemdúsabb, amit valaha láttam (persze ehhez az egész filmet is kell látni):

https://www.youtube.com/watch?v=w4tGYpENDGk

2022. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen filmjeleneteket, sokszor pont ezért ugrok oda a lejátszósávon! 😊


Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Frekvencia

Ház a tónál

Robotzsaru (2014) (Mikor Murphy a "gépesítés" után újra találkozik a családjával)

2022. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy vadnyugat. Amikor a végén Charles Bronson elmenni készül, és Claudia Cardinale megkérdezi tőle, "Visszajössz még valamikor?", ő pedig kinéz a pusztába, majd csak annyit mond: "Valamikor."
2022. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
A Dirty Dancing azon jelenete,amikor Jonny elmegy,és otthagyja Babyt.Közben a She like the wind szól!100 láttam,de mindig elszorul a gyomrom.
2022. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Jelenetek: nekem Morgan Freeman monológja a Remény Rabjaiban nagyon betalált. Amikor a feltételes szabadlábra helyezését tárgyalják.


Igaz ez nem megható volt,

de a Hetedik vége brutál volt, kb. sokkoló.


Nekem a Farkasokkal táncoló végig megható volt és intenzív érzelmileg


Forrest Gump vége jelenetek



Tudom ezek baromi szubjektívek, de nekem az erőltetett csöpögős szerlemi dolgok sose "vágtak földhöz" :D A Szerelmünk Lapjai vége is annyira giccsparádé volt hogy inkább már kellemetlen és kínos volt számomra mint megható. :D

2022. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Benéztem a kérdést, azt hittem film. (#1-es vagyok)


Tehát akkor: A csillagainkban a hibában kb a teljes vége. Egyszer láttam csak a filmet, amikor kijött és azóta sokat változtam, a filmes ízlésem is, de akkoriban kb 20 percet sírtam a végén + kb 10-et a vége után. Nagyon meghatott.


De pl az A boldogság nyomában film végén is mindig elérzékenyülök, vagy az Igazából szerelem több jelenetén is. Pl, amikor kiderül a nő számára, hogy megcsalja a férje.

2022. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek adtam zöld pipát!

A remény rabjai és a Forrest Gump valóban remek példák, mindkettő filmet szeretem és tökéletes példák ide! A Hetediket is szeretem, de valóban nem ez a kategória. Igazából a kérdésem onnan jött, hogy egy gyerekkori kedvenc filmemet néztem meg a napokban, az Úton hazafelé első részét. Kevés ilyen film van, de amint meghallom a filmzenéjét, már alig bírom ki, hogy ne potyogjanak a könnyeim. Felidézi a régi emlékeket és a régi élményeket. A vége meg pláne számomra az a kategória, ami mély érzéseket vált ki, felnőtt fejjel is gyönyörű filmnek tartom. És habár nem hobbim filmeken bőgni, de mégis jó érzés volt, hogy egy film ilyen hatást tud az emberből kihozni és amellett, hogy szórakoztató, mély mondanivalói is vannak. Manapság nem igazán tudok ilyen filmekről sajnos, persze lehet, hogy tévedek és csak nem ismerem őket.

Ha esetleg ismertek még ilyen filmeket, írjátok meg bátran és még egyszer köszönöm az eddigi válaszokat!

2022. jan. 23. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"Tudom ezek baromi szubjektívek, de nekem az erőltetett csöpögős szerlemi dolgok sose "vágtak földhöz"" - nem csupán szerelmi, hanem családi is lehet, amiket írtam (#4), de amik nem ilyenek, azok csak szimplán izgalmasak, nem pedig a megható/érzelemdús -kategória!
2022. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!