Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látnotok kell az 1967-es...

Látnotok kell az 1967-es Tüskevár című filmet!A fiatalok nem tudják,hogy mennyire jobb volt az élet,követendő példa!Persze van, ha nem tetszik, de az élet dicsérete fontos.Ilyen természetképeket már nem láthatunk. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a generációdnak le kéne állnia az általánosítgatással.
2022. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem szeretem a régi magyar filmeket, de ízlések és pofonok.
2022. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"A fiatalok nem tudják, hogy mennyire jobb volt az élet". Aki nem élt akkor, nem is érdekli, nem kellene a múltban leragadni, nekünk mai fiataloknak a jelen tökéletes, ehhez alkalmazkodunk és nem elmúlt, elfásult dolgokhoz
2022. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű, hogy Te nap mint nap látsz kanalasgémeket ! Persze ha tudod mik azok ! Nem ragadunk le a múltban, de úgy tűnik, hogy vissza fog térni a fiatalság a mezőgazdaságba és az állattenyésztésbe, különben más vége lesz a dolognak ! És mivel nem tudnak az egészről semmit ez nehéz lesz! Azt sem tudják, hogy kell egy csibét felnevelni. És lehet, hogy ez gáz lesz !
2022. jan. 22. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ne mondj olyan hülyeségeket, hogy nem tudjuk mi az a kanalasgém, amikor annak az átkozott madárnak a létezése nem korhoz kötött. Bár be is vallom, engem nem nagyon érdekelnek. Ha annyira zavar a ritkaságuk, menj el állatvédőnek.

"Azt sem tudják, hogy kell egy csibét felnevelni" gratulálok, ha majd szükség lesz rá, tudunk alkalmazni mi is mindenféle tudást, hiszen az emberiség fejlődése erről szól, newton fizikai elméletei is megmaradtak, akkor általános dolgok elmélete miért lenne lehetetlen a jövő számára?

A nagyja szimpla logika

2022. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus lehet az a film. A kérdezőnek elég volt megnéznie és máris tudja hogy hogyan kell felnevelni egy csibét és hogy hogy néz ki a kanalasgém.


Egyébként mekkora megfejtés már, a könyv (én csak olvastam), arról szól hogy az akkori fiatalság mennyire nem tud felnevelni egy csibét és hogy nem tudja mi az a kanalasgém. (ja, meg evezni sem ugye :D)

2022. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A film vagyis sorozat tényleg jó, tudom ajánlani, de a kérdező baromságokat ír.
2022. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A sorkatonaság visszaállítása mint téma vótmá'?
2022. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazán köszönöm az ajánlást, de már láttam. 1967-ben születtem, de természetesen nem akkor néztem a filmet..:)
2022. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem értem, miért kérdeztem hülyeségeket ?
2022. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!