Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik olyan típusú film/...

Létezik olyan típusú film/ sorozat/ könyv, ami két színészről szól, akik a színfalak mögött utálják egymást, de a filmben amiben szerepelnek, abban haverok/szerelmesek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
A Walter Matthau - Jack Lemon párosnak egy csomó filmje erről szól.
2022. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1-es melyik filmjük szól erről?
2022. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Konkrét címre gondoltam. #1 Melyik filmjük ilyen? Esetleg egy újabb kiadású hasonló filmet tudsz ajánlani?
2022. jan. 24. 14:31
 4/9 anonim válasza:

Halálos Iramban.

Vin Diesel és Dwayne Johnson

2022. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem így érti a kérdező. Hanem maga a film témája legyen az, hogy két színész nem bírja egymást, de egy filmben szerepelnek.
2022. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 igen, így gondoltam. Lehet hogy egy kicsit macerás a megvalósítása, de szerintem ez egy jó alapsztori lenne. Az meg egy kicsit furcsa lenne, ha nem létezne ilyen könyv/film. Mondjuk az is lehet, hogy filmben/sorozatban macerás, könyvben meg az olvasó nem értené.
2022. febr. 24. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem macerás, csak vagy nem ismerünk ilyet vagy nincs rá igény. Bár minden témát fel lehet úgy dolgozni, hogy érdekes legyen.
2022. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ének az esőben

Találtam ajánlás alapján...

A sztori nem teljesen az amit kerestem, de a film nagyon jó. Csak ajánlani tudom!

2022. júl. 9. 11:14
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 lol, hány éves vagy? :D
dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!