Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fear the walking dead hol...

A fear the walking dead hol érhető el? Ti hol nézitek?

Figyelt kérdés
A 8.évadnál járok az eredeti sorozatban. Érdemes belekezdeni?

2022. jan. 26. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:

mielőtt kalózkodva szereztem volna be az évadok részeit, előtte sorozatbaráton néztem.

well, nekem a negyedik évadig tetszett, érdekes volt látni a történéseket másik szemszögből, másik időben, megismerkedni új karakterekkel, stb., bár a fő történethez/ fő sorozathoz számomra nem ér fel. de szerintem érdemes belekezdeni és végignézni legalább egy évadot, hogy az ember egy picit képben legyen a dolgokkal.

2022. jan. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%

Tv-ben is adják, de az nálad most nem opció. Csak ugye kérdezted, hogy hol nézem.


Érdemes-e belekezdeni?

Te kell tudd. Én rossz véleménnyel vagyok a fő sorozatról is. Erről pedig pláne. Úgyhogy nem tudom mennyire vagy előrébb, ha azt mondom: Szerintem egyáltalán nem éri meg elkezdeni.

2022. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!