Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jóbarátokban ti Emilyt vagy...

A Jóbarátokban ti Emilyt vagy Monát utáltátok jobban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 12:39
A kérdező szavazást indított:
Emilyt
Monát
Mindkettőt utáltam
43 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Egyértelműen Emilyt. Ő szerintem egy elég irritáló karakter volt és érthetetlen is. Amiket tett (Ross sem volt jobb, ez tény), az érthetetlen és tele van felsőbbrendűségi érzettel.


Monát inkább sajnálom. Neki is voltak irritálóbb pillanatai, de teljesen érthetőek voltak a tettei. Pl. miután Ross odaadta a kulcsát és ezután lecseréltette a zárat... Ezt ki hogy reagálná le, ha nem kiakadással?

2022. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Emily. Már az elején ellenszenves karakterként mutatkozott be és semmi olyan rész nem volt, amitől megkedvelhette volna a néző.

Mona karakterét én pl. nem utáltam, olyan semleges volt inkább, egy vicces tényező inkább a sorozatban.

2022. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Emily. Monat csíptem, de rossz rosszul bánt vele
2022. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket se utáltam. Ross és Rachel borzalmas emberek.
2022. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó: Rachel miért?
2022. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Megígéri, hogy pátyolja Emilyt a főnökének, de egy pasi miatt megfeledkezik róla teljesen, még a reptérre se megy ki érte, mindezt 5 perc alatt elfelejti.

Aztán randizik ezzel a pasival, nem érdekli Ross, de azért elutazik, hogy tönkre tegye az esküvőt.

2022. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Emilyt. Teljesen feleslegesen játszotta a mártírt ahelyett hogy megalázza magát , meg Rosst próbálja érzelmileg zsarolni. Mondta volna inkább le az esküvőt, legalább a méltósága megmaradt volna.
2022. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Janice-t
2022. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a Mona?
2022. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Ross Chandler és Monica esküvőjén találkozott vele először, utána randizni kezdtek miután a várandós Rachel odaköltözött hozzá.
2022. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!