Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Holnap készülök moziban...

Holnap készülök moziban megnézni a Pókember Nincs hazaút c. filmet. Miket kell előtte megnéznem hogy értsem a sztorit?

Figyelt kérdés
Nyílván az eddigi pókember filmeket láttam (Tobey Maguire, Andrew Garfield, Tom Holland), és a Venomokat is, illetve az MCU filmeket az Idegenben-ig. Kell még valami hogy értsem a sztorit teljes egészében?

2022. jan. 28. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semelyiket, ugyanis a történetet akkor sem fogod érteni ha minden filmet láttál, tekintve hogy nincs is értelme.
2022. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Marvel sorozatoknak a storyját kb ismered, akkor felfedezhetsz plusz apróságokat, de lényegében jó lesz így
2022. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi kettes, ha az MCU sorozatokra gondolsz, azokat majdnem mind láttam, a Hawkeye-t még nem végig.

#1 Neked pedig kár volt commentelned szerintem

2022. jan. 28. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Animációs Pókember Multiverzumot láttad? Mondjuk abból nem igazán volt semmi, csak maga a multiverzum ötlete.

Képregényes utalás volt még pár, de igazából a korábbi 3+2+3 Pókember elég hozzá, illetve az azok az MCU filmek, amikben Pókember szerepel. De ezek nélkül is érthető.

2022. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!