Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez az Ufó-s sorozat?

Lr85 kérdése:

Melyik lehet ez az Ufó-s sorozat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2018ban láttam valahol egy részt egy olyan néhány részes ufós sorozatból, ahol egy fiatal lány vezetett egy kutató csoportot egy csészealj és a földönkívüliek felkutatására. Vele egy időben egy civil társaság is versenyt futott velük hogy ki találja meg előbb. Az a fiatal nő képes volt lefeküdni a saját nagybátyjával is az információkért és a saját apját is megölte. A Filmben többször elhangzott az a Német nyelvű idézet: Alle ihre erinnerung und alle ihre angste. Amikor bejutottak a csészealj belsejébe az olyan volt mint egy labirintus. Érdekes volt a film. Ezt keresem. Köszönöm szépen a segitséget előre is

#Ufós Sorozat. #Melyik lehet ez a film?
2022. febr. 12. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán:

Célpont: a Föld (Invasion Earth, 1998)

2022. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na erre - aleírás alapján- én is kíváncsi vagyok! Még ilyet :D
2022. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!