Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az HBO go-n fent van az...

Az HBO go-n fent van az Eufória második évada szinkronosan?

Figyelt kérdés
Az első 3 részt megtaláltam szinkronosan online, de a többi rész csak feliratosan van fent. Az HBO-n fent van az összes rész szinkronosan?

2022. márc. 10. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az HBO GO nem létezik már.


HBO Max van, ott elérhető az Eufória. Hogy szinkron/felirat hogy/meddig van passz, mert ez a retek nem írja telefonos appon meg TV-n sem. HBO GO írta. Csak akkor látszik, ha elindítod, ott tudsz hangsávot választani meg feliratot.


Megnéztem neked, első évad végig szinkronos és van felirat is, második évad a harmadik részig szinkron + felirat, negyediktől csak felirat van. Ami azt jelenti szépen lassan megkapja a feliratot is.

2022. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Na, szinkront, elírtam. Igazából gombokért belehet regisztrálni, ha március 31-ig regisztrálsz kapsz 33% kedvezményt a végleges árból "örökre" (amíg le nem mondod, ha utána újra regisztálsz a teljes árat fizeted). Így havi 1590 Ft, ami nem pénz. Nincs dzsungelharc a reklámokkal, beépülő bővítményekkel, nincs bosszankodás hogy a videa leszedte megint. Ha meg nem tetszik lemondod.
2022. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2022. márc. 10. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!