Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Mr sunshin...

Mi a véleményetek a Mr sunshine című koreai történelmi kdramaról?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 23:52
 1/2 anonim válasza:
Hát, nekem nagyon nem jött be. Nagyon szép az egész, látszik, hogy rendesen öltek bele pénzt. Értem ezalatt a díszletet, a színeket, a színészeket. Szóval, látványra szerintem 10/10. Viszont ezen túl nekem semmi sem tetszett. Mindenkinek van benne egy szomorú háttér története, amivel egyébként nincs is bajom, mert nagyjából minden koreai filmben hasonló a helyzet, de úgy nagyjából ennyiben ki is merült. Nekem azzal volt problémám, hogy szinte semmi nem történik benne. Ami meg mégis, annál nagyon sokáig elidőznek. Tehát, vannak benne hosszan 'egymás szemébe nézős' jelenetek. De kb. 5 percen át. Ez biztos sokaknak tetszik, mert egyet leszámítva csak jó kritikákat olvastam róla, ami szerintem nem teljesen indokolt. Én untam és kb. a 9. rész után el is búcsúztam tőle. Ha rövidebbre szabták volna, biztos jobb lett volna. De lehet, hogy neked bejön. Mint mondtam, a fél világ odavan érte. Én amúgy az 'asianwiki' oldalon szoktam rákeresni koreai filmekre.
2022. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon szép sorozat, egyik kedvenc kdramam! Szerintem egyáltalán nem hosszú és túlnyújtott, igaz történetet mesél el szóval érthető ha nem 10 részes sorozat. Az egyik kedvenc részem a drámából a 3 férfi főszereplő kapcsolata!Viccesek és bár titkolják de törödnek egymással.:) A női főszereplő is nagyon menő, szeretem a kapcsolatát a katonávval.

Mindenkinek ajánlom!!

2022. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!