Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcában csak én...

Trónok harcában csak én hiányoltam, hogy ilyen keveset szerepelt Highgarden és a Lannisterek kastélya, meg hogy Viharvéget egyáltalán nem mutatták?

Figyelt kérdés
Ahhoz képes, hogy a Lannisterek ennyire központi szerepet játszottak, hihetetlen miért nem mutatták a kastélyukat. Mondjuk berakhatták volna, hogy Tywin Lannister itt kapja meg a levelet a segítői kinevezéséről, meg hogy Ned-től is itt kapja meg a levelet, amikor figyelmeztette, hogy jelenjen meg, különben a korona ellensége lesz. Megnéztem volna, hogy néz ki a kastély főterme, a Lannister főúr hálószobája, meg ilyenek. Ugyanez elmondható Highgarden-ről is, pedig a Tyrell-ek szerepe is kiemelkedő volt. Ehelyett csak a végén mutatták mindkettőt pár jelenet erejéig. Viharvégből pedig miért nem lehetett volna valamit mutatni, pedig megnéztem volna, hogy néz ki a Barateonok palotája. Valaki hiányolta még rajtam kívül ezeket a sorozatból?

2022. márc. 17. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Engem annyira nem zavart, a történet elvona a figyelmemet róla, fel sem tűnt mert semmi lényeges esemény nem történt ott. Azért meg, hogy megmutassak egy-egy érdekteln jelenettel nem hiszem hogy lett volna keret.
2022. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az eddigi 5 könyvben sem sokat szerepelt ez a 3 helyszín.

Highgardenben egyszer sem jártunk.

Castery Rockban se, csak Tyrion visszaemlékezéseinek 1-1 kis része.

Storm's End is csak annyi volt, hogy "Aegon", Jon Connington és a zsoldosok valahogy elfoglalták.

A The World of Ice and Fire/Tűz és Jég világa "történelemkönyvben" vannak ezek is jobban bemutatva.

2022. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hiányoltam Lannisportot és a csodás kertjeiről híres Highgardent.
2022. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!