Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (Tronok harca) Jon mi értelmet...

(Tronok harca) Jon mi értelmet látott abban, hogy beleordított a jégsárkány arcába? (Deresi csata)

Figyelt kérdés
Lattam rola teóriákat hogy esetleg nem csak artikulálatlanul ordított hanem valamit mondott hogy “no, go, stop” vagy ehhez hasonló és mivel a sárkány vére ezért csinálta. Ez most tényleg így van vagy csak a hetedik evad újabb logikátlan baromsága? Mint például az hogy Viserion egyetlen lélegzetvételével lebontotta a Falat, de a sziklát, ami mögé jon bújt, azt mar nem tudta

2022. márc. 18. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó évad úgy kókány, ahogy van, ne keress benne értelmet 😖
2022. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Az nem jégsárkány, hanem egy wight.

A jégsárkány nem egy tetem és nem tüzet okád, hanem fagyaszt.

[link]

2022. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Vagy valamit tényleg ordított, csak érteni nem nagyon lehetett, vagy a tehetetlen düh, hogy már úgyis mindegy, pusztulnia kell, lényegében egy kihívás a sárkány felé, a "Gyere itt vagyok!" helyett.
2022. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

#2


Amit te említesz, az nem ugyanaz, bár emlékeim szerint mikor ment a sorozat, az már jóval lehagyta Martin könyveit. A szerző valami olyasmit jelentett ki, hogy lesz eltérés, de a végeredménye kb. mindkettőnek hasonló vagy közös lesz. Ha jól tudom, akkor idén jelenik majd meg az utolsó előtti könyv, a The Winds of Winter, ami állítólag olyan 1500 oldal körüli méretű lesz.


Lényegében oda akarok kilyukadni, hogy nem tudjuk pontosan milyen sárkányt fog Martin a könyvbe megírni, a sorozat alapján viszont ez egy felélesztett, "natúr" sárkány, kék lángokkal, ami valamilyen mágia behatása lehet. A Falat lazán leolvasztotta, szóval annyira hideg nem lehet.

2022. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy én nem látok mögötte semmi konkrét értelmet, fokozza az érzelmi hatást, heroikussá teszi a jelenetet. Sarokba van szorítva, nincs hová menekülnie, sakk-matt. Felegyenesedik, kihúzza magát, szembenéz a biztos halállal, ráüvölt.


Lehet go-nak, hangzik, vagy valami hasonló, de szerintem csak ezt a hangot utánozva tudott legnagyobbat üvölteni a színész, vagy nem tudom. De hasonlít a Warhammer Fantasybeli orkok csatakiáltására is, a "waaagh"-ra.

2022. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4, hol olvastad hogy idén jön a winds of the winter? Végre tényleg összeszedte magát Martin?
2022. ápr. 8. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mindenki egyetért azzal hogy ha valaki el akar tolni könnyebb keresztényi a gőzt és megállítani ha orditasz egyet


Kb ez lehet a sárkánnyal is hogy üvölt egy nagyot és jobban tud koncentrálni hogy elérje a sárkányt

2022. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!