Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmek, sorozatok?

Filmek, sorozatok?

Figyelt kérdés
Jó filmek, sorozatokat tudtok mondani ? És miért szereted ?

2022. márc. 19. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi a jó? Ez nagyon relatív.


Én pl. szeretem a középkori, fantasy, tini, romantikus, vámpíros, sellős sorozatokat.


H2O

Vámpírnaplók, The Originals, The Legacies

The Outpost

Outlander

The Wins Saga

Carnival Row

The Magicians

Riverdale

The Knigtfall

The 100

Vaják

Melrose Place

Beverly Hills 90210

Tudors

Egyszer volt hol nem volt

Sabrina hátborzongató kalandjai

A Titkos kör

Shadowhunters

2022. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ui. Trónok harca

Borgiák

A spanyol hercegnő

Az uralkodónő



Harry Potter

A Karib-tenger kalózai

Gyűrűk ura, Hobbit

Disney feldolgozások



A békés harcos útja

A Titok

2022. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

The last kingdom

Sok jó pasi van benne, gyakran meztelenkednek. Mellette a sztori is elég jó, a karakterek szerethetők, érdekel, hogy mi lesz a sorsuk. Bár van benne sok gagyi írói húzás, amikor megölnek egy szereplőt a sokkfaktor miatt. Sajna a Trónok harca negatívan hat rá, de még így is megéri nézni.


The witcher

Henry Cavill miatt nézem. Nem a legjobb, de ilyen képernyős formátumban a legélvezhetőbb fantasy, amit eddig láttam. Neki is megvan a Trónok harca akarok lenni betegsége, de ugyanakkor kellemes, nosztalgikus érzetet vált ki belőlem, mert a sorozat olyan, mintha keresztezték volna a Xenát a Buffyval, amiket imádok és rendszeresen újra nézek.


The great

Ebben szimplán a karakterek nagy arcok, imádom őket. Szerintem az egyik legjobb "period" darab. A kosztümök nem logikátlanok, mint egyes Tudoros sorozatokban, olyanok, mintha élő ember tényleg felvenné őket, úgy is, hogy nem a cirkuszba megy fellépni bohócként. Egyszóval tetszik, hogy figyelnek a részletekre. Amellett persze a sztori nem hiteles történelmileg, de ez levehető a humorból.


What we do in the shadows

Vámpíros, horror-vígjáték sorozat. Ahm...szeretek mindent, ami vámpíros. Csak ismételni tudom magam azzal, hogy a karakterek imádnivalók, ezért nézem.


From

Ez nekem a heti adag rejtély, misztikum. Szintén nosztalgikus, mert olyan régebbi sorozatot idéz nekem, mint a Lost, a Rejtélyek városa.


Superman and Lois

Ahm...az egyetlen szuperhős akit szeretek és aki érdekel, az Superman. Szóval ezért nézem.


Archive 81

Egy érdekes horror sorozat, egy jó adag rejtéllyel.


Them

Hangulatos, atmoszférikus horrorsorozat. Nem a jumpscarre épít.


Beforeigners

Alapból a nyomozós sorozatokat nem szeretem, de ez más, szerencsére van benne fantasztikum. A nyomozó páros egyik tagja meg egy időutazó viking. Vannak benne északi mitologikus elemek is, szóval nekem megunhatatlan.


All creatures great and small

Ebből az eredeti sorozat és remake is jó szerintem. Nincs sok sorozat, ami állatorvosról szól, de ami van, azt nézem.

2022. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

a nagy pénzrablás

arcane

esernyő akadémia

egyikünk hazudik

outer banks

vaják


hirtelen ennyi jutott eszembe

2022. márc. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem abszolut kedvencem a Teen Wolf meg a Daredevil. (kedvenc szineszeim Tyler Hoechlin es Charlie Cox). Miattuk nezem a Superman and Lois - t, meg vegigneztem a Kin c. sorozatot.

A Szepseg es a szornyeteg is nemreg jutott el hozzam, meg a Shadowhunters. Egyik sem volt rossz.

Amit barmikor kepes vagyok nezni, az a Supernatural. Azon nottem fel, mindig is a szivemhez kozel fog allni.

A Lucifer is jo volt (imadom Tom Ellis - t).

A Last Kingdom - ot is most fejeztem be, szamomra nem ujranezos, de tele volt szeretheto karakterekkel.

A Titans - t is imadom.

Meg regiek kozul a az Angelt szeretem, a Smallville-t, meg a regi Rosevelt sorozatot.

2022. márc. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Csak szólok, hogy a The last kingdom történetének nincs vége és Seven kings must die címen lesz még folytatás, ami azt hiszem egy film lesz.
2022. márc. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Brooklyn 99
2022. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os.Olvastam rola vhol en is. Biztos megnezem majd!
2022. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!