Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor született Hermione Granger?

Mikor született Hermione Granger?

Figyelt kérdés
Vannak akik azt mondják 1979.09.19. De szerintem meg ő is 1980-ban született mint Harry és Ron, tizenegy évesen kellett elsősnek lennie, és egyébként fiatalabbnak tűnik a fiúknál (Emma fiatalabb tudom) nem szeretem, hogy csúnya és bozontos hajú lánynak van írva a könyvekben, és akkor ráadásul Harry-től majdnem 1 évvel idősebb Rontól pedig fél évvel.. Számomra Hermione is egykorban van velük.

2022. márc. 27. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

11 évesen kapta a felvételt a Roxfortba, és annyi idősen is kezdett el odajárni, az más kérdés, hogy már három héttel később 12 lett. Szóval az a fél-, majdnem egy év eltolódás szerintem nem azt jelenti, hogy nincs velük egy korban, nálunk is volt olyan az osztályban akik között pl. 16 hónap különbség volt.

De visszatérve a felvetésedre: nem születhetett 1980 szeptemberében, mert akkor 10 évesen kezdte volna meg az évet, ilyet pedig tudomásom szerint nem lehet.

2022. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rowling mondta, mikor született, szóval az a pontos infó. Roxfortba meg betöltött 11 év után mennek; megjegyzem az ősszel születetteknél iskolakezdéskor ez nem csak az UK-ban, de nálunk is így van.
2022. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!