Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes úgy elkezdeni az új...

Érdemes úgy elkezdeni az új szex és new yorkot, ha a régit nem láttam? A 2 filmet láttam, de a régi sorozatot nem néztem.

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Mindenképpen megéri megnézni, mert szerintem rendkívül edukatív jellegű. Főleg a mai világban, ahol fehérként a múltbéli bűneinket gyakran túlkompenzáljuk és white saviorként viselkedünk (ilyesmire öreg, fehér nők eléggé hajlamosak). Szerintem hiánypótló sorozat és segít abban, hogy hogyan legyünk érzékenyebbek más kultúrák és kisebbségi szexualitások irányába is.

Segíti a menopauza utáni kiteljesedést, hogy öregen is merjünk új dolgokat kipróbálni és mellette modernizálja a gondolkodást.

2022. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a két filmet láttad, tudsz majd kapcsolódni az új sorozathoz.
2022. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!