Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha meg szeretnétek egy filmet...

Ha meg szeretnétek egy filmet ami nincs fent Netflixen vagy Hbo-n akkor hogy nézitek meg?

Figyelt kérdés

Sajna ncore nem játszik kb az összes ismerősöm accountja használhatatlan közte az enyém

Is.

Van jó pár film/ sori amit néznék de se Netflixen, se hbo-n nincs fent



2022. márc. 29. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Van több lehetőség is.
2022. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak más torrent oldalak is

(Bár elgondolkodtató, hogy mennyire tudjátok használni, ha az egész ismeretségi körödé használhatatlan).

Vagy ott vannak az online megosztók pl. Videa, Indavideo, online filmek.me, sorozatbarát etc.

2022. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Akkor sehogy. Vagy meg szoktam kérdezni egyik haveromat, hogy le tudja e tölteni nekem valahonnan (én nem értek hozzá).
2022. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet itt konkrét ötleteket adni anélkül, hogy törölnék a kérdést/választ, de a film vagy sorozat címe, mellette az "online" szóval néha egész jó eredményeket dob fel egy Google keresés során.

Viszont ha hajlandó vagy fizetni és nem akadály az angol, akkor más streaming szolgáltatók, esetleg a YouTube Movies is egy opció lehet.

2022. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rákeresek a böngészőben a film címére, csak akad valami online oldal.
2022. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kéne seedelni a letöltött dolgokat és akkor nem lesz használhatatlan az ncore. Utorrenten ha jól tudom automatikusan seedel ha úgy hagyod. Kérdésre válaszolva pedig sorozatbarat,mozicsillag,onlinefilmek.Az utolsó kettő regisztráció nélkül használható viszont változó minőségben vannak fent a filmek.
2022. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

" Disney+ csak nyáron vagy is a tegnapi bejelentése Június 14-én indul a mi régiónkban is, viszont nagyobb címek lesznek rajta, minőség szubjektív dolog te döntsd el, részletek (sorozatos szempontból, [link] ) itt filmek tekintetében előbb utóbb csak itt lesz minden ami Disney, Pixar, Marvel, LucasFilm, 21's Century Studios, TouchStone, Miramax, NatGeo, szóval ezek a tartalmak lassan lekerülnek mindenhonnan. Kiemelendő, hogy baromi sokat költenek lokalizációra, tehát a legtöbb dologhoz lesz felirat és szinkron is a 2490 Ft-os ár lesz, a'szem 5 profilt, egyszerre 3 kijelzőt és 4k-t fog tartalmazni, de a pontos részletek a linken.



- HBO Max most indult, baromi olcsó ( Még holnapig akciós 33%-os kedvezmény 1590 ft, amíg le nem mondod, és miuttán ujra visszajönnél már 2390 f), cserébe egy kicsit fapadosabb, idővel itt lesz minden ami WarnerBrothers, Cartoon Network, DC Comics, Discovery, CW, HBO, HBO Max, etc. Ők is rajta vannak a lokalizáción, részletek itt [link] .



- Amazon Prime Video most a legolcsóbb, bár elvileg előbb utóbb a 890 Ft-ról 1890 Ft-ra fog emelkedni (nem tudom, hogy egyszerre hány képernyő, de a 4k benne van), de filmek mellett itthon jár hozzá a Prime Gaming is, havonta pár ingyen játék és egyéb tartalom. Eddig nem volt mögötte saját studíó, de elég jó tartalmakat szereztek meg, viszont a napokban zárult az MGM felvásárlása, szóval hamarosan itt is lesz egy nagy tartalom növekedés (James Bond, Rocky, Stargate, etc jogokkal) + jön minden idők legdrágább sorozata a Gyűrűk ura világában és nem lenne meglepő ha a most áruba bocsátott filmes jogokra is lecsapna). Itt a leggyengébb a lokalizáció (még úgy is, hogy jelenleg a Disney+ el sem indult :D), de feliratokkal egyre jobban állnak.



Amiről még nincs sok infó, az éven elindul a SkyShowtime is ami a ViacomCBS és az NBCUniversal szerelem gyereke lesz európában és a Paramount, Universal, CBS, NBC, Comedy Central, MTV, Paramount+, Peacock, Nickelodeon, Showtime, Sky Studios tartalmakat jelent, árazást még nem tudni, de valószínűleg nem Netflix szintű lesz. Lokalizációhoz való hozzáállásukat sem tudni még."

2022. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sorozatbarat oldal? Csak hallottam róla
2022. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem kitiltottak az Ncore-ről, de van egy másik jó torrent oldal is, a ZTracker.cc, oda MÉG ingyenes a regisztráció.
2022. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Oda mindig ingyenes a regisztráció, és eléggé le van maradva az nCore - től:)

De az jó, ha neked megfelel arra, amire kell.

2022. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!