Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két világ között (Netflix,...

Két világ között (Netflix, Joey King és Kyle Allen szereplésével) c. filmet kibeszéljük?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem elemezgetni a filmeket, van kedve valakinek kibeszélni? Kíváncsi vagyok más nézőpontjára is, hátha valami elkerülte a figyelmem.

Én például abban vagyok bizonytalan, hogy Tessa felvételije közben Skylar ült be a legfelső sorba?



2022. ápr. 9. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jo film
2022. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es szerinted is Skylar ult be?
2022. ápr. 12. 18:25
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is egy jó film, csak a legvégén a Párizsi jeleneteket nem tudom annyira hová tenni
2022. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az arra utal, hogy Tessa ágya felett volt egy fekete-fehér kép, ahol egy csávó és egy nő ikonikus hátrahajlással csókolóztak, illetve amikor csónakázni voltak, akkor beszéltek Párizsról, hogy Tessa milyen szívesen elmenne oda. Ezért Párizsban “találkoztak” és csókolóztak.
2022. ápr. 16. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szép film volt. Szerintem ő ült be a végén.
2022. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!