Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely filmek azok, amiknek az...

Mely filmek azok, amiknek az első része tökéletes, de a többi része már kevésbé jó?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 19. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Most hirtelen a Taxi, és a Terminátor jutnak eszembe, de azoknak nem csak az első, még a 2. részük is nagyon jó, a többi kuka!
2022. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Insidious, bár annak a második része is legalább olyan jó, mint az első, inkább a 3-4. a gyengébb
2022. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Jurassic Park
2022. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Keresztapa
2022. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
tudom hogy nem egy klasszikus. de viszont elég jó film, és ez a Csókfülke. az első rész tényleg jó, viszont a többi elrontja az alap sztorit.
2022. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#2 válaszoló vagyok, most látom hogy kritérium volt a klasszikus szó, bocsika :D
2022. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, egyébként jöhetnek nyugodtan az újabb trilógiafilmekről, duológiákról stb is a vélemények (pl képregényfilmek) Csak elsősorban a klasszikusokra voltam kíváncsi. :)
2022. ápr. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!