Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter, Star Wars,...

Harry Potter, Star Wars, Marvel, ezek közül melyiket szeretitek legjobban?

Figyelt kérdés
Ha csak egyet választhatnátok, melyik lenne az és miért?

2022. ápr. 19. 19:41
A kérdező szavazást indított:
Harry Potter
Star Wars
Marvel
egyiket sem szeretem
56 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Harry Potter és Star wars között nehéz a döntés viszont a star wars a disney óta nálam akkora csalódást okozott hogy mindenképpen a harry pottert választom.


A Marvel filmek közt is vannak kedvencek de szigorúan az egészet nézem. Nekem az úgy a végtelen háborúig tetszett, az utána kiadott marveles filmek és sorozatok bűnrosszak.

2022. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Őszintén a star wars ha a fanmade trilógiát nem számítjuk bele és azokat a sorozatokat is ide veszük amik a disney alatt normálisak voltak
2022. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A Harry Potter és a Star wars kb egy színt volt de az új trilógia lerombolta a Star warst a Marvel filmek nem nagyon tudtak meg győzni.
2022. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Star Wars-t mindig is imádtam, top1 örökre.

Harry Pottert jó könyvnek tartom, kedvelem.

A Marvel filmeket nem szeretem, klisések, unalmasak.

2022. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak a filmek közül kellene választani, akkor a Harry Potter és a SW nekem nagyon fej fej mellett vannak, de összességében a SW-t SOKKAL jobban szeretem, a filmek nekem csak "ugródeszkák" voltak, nekem a "valódi" élményt, a nagybetűs Star Warst az évek során megjelent könyvek és játékok jelentik (A két KOTOR, a Darth Bane trilógia, a teljes Old Republic korszak, most a High Republic korszak). Amúgy a HP-nek az elég nagy hátránya, hogy a filmeken kívül (meg a könyveken kívül amik ugyanazokat az eseményeket mutatják be) gyakorlatilag semmije nincs, a SW-nak meg 20 ezer évnyi történelme van több mint 100 regénnyel, képregénnyel, stb-vel.


A Marvel valamiért engem sem vonzott be, bár engem ez az egész szuperhősös dolog nem érdekel annyira, egyszerűen nem adja meg nekem azt az "elvisz valahova" érzést, amit mind a SW mind a HP megad.

2022. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az újabb filmek miatt a Marvel a jelenlegi kedvencem.


A Harry Potter a gyerekkorom volt gyakorlatilag.


A Star Wars filmek közül meg csak egyet láttam egész életemben. (Érdemes a többit is megnézni? Hmm, nem vagyok biztos benne, hogy tetszenének.)

2022. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6# melyiket láttad ha az új filmek közül akkor az eredetibe és az előzménybe nem fogsz csalódni nem véletlen lett a popkultúra része
2022. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6, Nem tudjuk, hogy melyik részt láttad, nem tudjuk, hogy tetszett-e, így elég nehéz eldönteni, hogy tetszene-e a többi.


Az előzménytrilógia (1. 3. 4. rész), meg az eredeti trilógia (4. 5. 6.) nagyon másmilyenek, szóval ha az egyik tetszik lehet a másik nem fog, az új trilógia hangulatban inkább az eredeti trilógiához áll közel.

Te tudod eldönteni, hogy az az 1 rész amit láttál tetszett-e annyira, hogy megnézd-e a többit vagy sem.

2022. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

A Marvel nem érdekel.


A Harry Pottert bírom, de azért annyira elájulva nem vagyok tőle, hogy azt tegyem első helyre. Jó volt olvasni, meg minden, de részemről a Star Wars nyomába sem érhet. Az űroperában bolygók, gépek, fajok tömkelege van. Több száz könyv áll rendelkezésre, ha a 9 film és nem egy sorozat sem elég. Sokkal komplexebb ez a világ. Egyedül a Gyűrűk Ura univerzum ér fel hozzá ilyen téren. Személy szerint izgalmasabbnak találom a különböző bolygókat és azok élővilágát, mint a 4 iskolai házat. De mint mondtam, nem utálom a Harry Pottert, sőt ellenkezőleg. Első 5-ben simán benne van, ha rangsort akarnék állítani a könyvekről, filmekről.

2022. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Harry Potter a legjobb. Nagyon tetszik a története, teljesen elragadott a világa.


Star Wars is nagyon tetszik, bár abból csak a filmeket láttam 10 éves koromban. Ajánlom mindenkinek, de szerintem nem előzi be a Harry Pottert.


A Marvelből nem látam annyira sokat, de amit láttam az többnyire tetszett, bár annyira nem mint a Harry Potter és a Star Wars.

2022. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!