Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Bud Spencer/Terence Hill...

Ha Bud Spencer/Terence Hill filmjeit emlegetik, akkor miért mindig ugyanazok a filmek kerülnek elő?

Figyelt kérdés

Ha van egy olyan kérdés hogy 'Melyik a kedvenc BSTH filmed?', akkor mindig mindenki ugyanazokat a filmeket mondja kedvencének: Különben dühbe jövünk, Bűnvadászok, És megint dühbe jövünk, Kincs ami nincs, Nyomás utána, Nincs kettő négy nélkül


Az olyan filmeket, mint a Mindent bele fiúk, a Morcos misszionáriusok, az Én a vízilovakkal vagyok, a Szuperhekusok vagy a Charleston miért nem mondja senki se a kedvenc filmjének?


Mi az ami miatt a fentebb említett filmek jobbak lennének mint pl. a Mindent bele fiúk?



2022. ápr. 20. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobbak, hanem több embernek a kedvencei.
2022. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na meg többször adják tv ben így többen ismerik.
2022. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ramiz ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztaltam, amit a kérdező, de nekem pont a ritkábban ismételt "morcos" és "vizilovas" filmjük jön be jobban.
2022. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ja, a tv adók jobban szeretik őket
2022. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!