Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés
A történet alapján a főszereplő nő épp haza indul egy családi eseményre, és megígéri, hogy bemutatja otthon az új barátját. Az utazás előtti pillanatokban azonban kiderül, hogy a jelenlegi barátja már nős, ezért a testvére legjobb barátjával eljátsszák, hogy ők egy pár. Még annyi van meg a sztoriból, hogy a csaj ír származású a szerepe alapján és népes családból származik.

#romantikus film #happy end #Megjátszott szerelem
2022. ápr. 22. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szökőhév (Leap Year, 2010)?

[link]


Vagy ezek között?

[link]

2022. ápr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Szökòhév nagyon jó alternatívája annak a filmnek amit keresek, de sajnos nem ez az. Ez egy sokkal kevésbé ismert film, én is valahogy youtubeon találtam rá régebben.
2022. ápr. 23. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ír a csaj de esetleg a Lagzi-randi (The Wedding Date, 2005)?

[link]

2022. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végre megtaláltam a film címét, amit kerestem, ha valakit érdekel esetleg: Egy apró bökkenő. Köszönöm a segítséget, a felsorolt filmeket is listázva lettek.
2022. ápr. 23. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!