Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnál frissül az HBO Max...

Másnál frissül az HBO Max kínálata? És elégedettek vagytok a felülettel?

Figyelt kérdés

Nekem napok óta nincs semmi az "Újdonságok" közt, olyan mintha nem frissülne be, pedig látom, hogy vannak új filmek, meg is tudom nézni őket. Pl. az új Batmant.

Nekem amúgy az HBO Go jobban tetszett, szerettem imdb-pontszám szerint szűrni például, hogy csak egyet említsek. Van akinek tetszik az új? (leszámítva h több a film, ami abszolút jó, de most a külcsínre gondolok)



2022. ápr. 24. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaa.. a legtöbb filmre rá kell keresnem, úgy találom meg, ha nincs az Újdonságok közt.
2022. ápr. 24. 21:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig frissül, ha felkerül valami új. Batman is ott van.
2022. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem is a hbo go jobb volt
2022. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon tetszik. Tényleg nem olyan jó a keresési funkció és a csoportosítás. Illetve az se tetszik, hogy nem írja ki rendesen, amikor ki jön egy új rész az egyik sorozatban. A feliratokkal is sokszor gond van, múltkor pl. az egyik amerikai sorozatnál csak szerb, ukrán és bolgár felirat volt (angol se volt).
2022. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utóbbi, feliratos hibával még nem találkoztam, szomorú ha van ilyen. Viszont az is idegesít, hogy ha nem indítok el egy filmet, csak az adatlapjára kattintok, ott még nem írja, hogy az le van-e szinkronizálva, vagy csak felirat van hozzá. Ahhoz, hogy ezt tudjam, el is kell indítani a filmet. Go-n azt hiszem ez is jobb volt, és már előre kiírta, milyen hangsáv lesz rajta.
2022. ápr. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!