Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legunalmasabb sorozat...

Melyik a legunalmasabb sorozat valaha?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Barátok közt :D
2022. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat elárul a kérdezőről a star wars meg a trónok harca a dallasal egy helyen 😂
2022. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy meg a f@szom ki van mär ezzel a f@szsäggal budapest
2022. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Erre szerintem senki sem fog tudni válaszolni, mert nyilván mikor nagyon unalmas, akkor már nem nézik tovább, pedig lehet hogy később beindul.


Meg ugye szubjektív. Egyrészt alapvetően tetszett david lynch twin peaks sorozata, de valahogy nem tudtam végignézni a 2. évadot. De ettől még lehet jobb vagy rosszabb is mint pl az iZombie (tudom, alma és körte), amiből csak az első részt láttam és elég is volt.

2022. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Azok a soha véget nem érő többezer részes spanyol meg török szappanoperák. Nevüket nem tudom, de a Marichui félék, ugyanaz az összes és mind bazi unalmas.

A 10000 részes Barátok közt se lehet azért piskóta. Bevallom max 3-at láttam belőle, azt is véletlenül, de ha jól megfizetnék főállásban bármit végignéznék. Persze lehetséges hogy a végére megzápulna az agyam a sok szeméttől.

2022. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Ejjel-nappal Budapest, Barátok közt, Jóban-rosszban.
2022. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Legutóbbi óriási csalódásom a Titkok a kertben volt. Pedig nagyon jó a szereplőgárda, de egyszerűen kibírhatatlanul lassú és nem történik benne gyakorlatilag semmi, amit ne lehetett volna 3 percben elmondani.
2022. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Melyik jó egyáltalán ? Erre könyebb lenne válaszolnom
2022. máj. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván relatív, és a brazil szappanoperákkal, a Barátok Közttel meg a béna trash realitykkel semmi sem tud versenyezni.

Ha viszont saját véleményre vagy kíváncsi, én az Amerikai Horror Storyt untam halálra. Ennél szégyentelenebbül klisés, sablonos, semmitmondó, kiszámítható sorozatot én még életemben soha...

2022. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

A Hercules / Xéna


Nyilván néztem persze mindkettőt, de a Bud Spencer - Terence is több drámát hozdoz. (egyébként tényleg)

2022. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!