Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem idegesít fel hogy...

Csak engem idegesít fel hogy a streaming szolgáltatásokon nem tudok bármilyen filmet megnézni?

Figyelt kérdés
Előfizettem HBO Maxra, amivel teljesen elégedett vagyok abból a szempontból hogy jó a képminőség és van szinkron. Viszont megnéztem az összes fent lévő filmet és szerintem nem több 200-nál. Rengeteg kedvencem nem elérhető ezeken a szolgáltatásokon és rohadtul idegesít hogy havonta fizetek 2500-at és utána ha olyat akarok nézni, ami nincs fent akkor kalózkodjam le.

2022. máj. 4. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegesít is mit tudsz csinálni? Semmit. Fizess pár hónapot, nézd meg amit akarsz aztán mondd le. Nem kell örökké előfizetni.
2022. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Pont ezért nem fizetnék elő soha streamingre. Kifizetsz egy rakás pénzt, aztán nem elég hogy rettentő gyér, korlátozott a választék, de ha lejárt az egy hónap/fél év/egy év/akármennyi, akkor utána hiába fizettél előtte, onnantól nem tudod megnézni adott filmet vagy sorozatot. Ha meg megveszed DVD-n az onnantól örökké a tied, annyiszor és akkor nézed meg amikor csak akarod. Aki szerint a streaming jobb, meg az a jövő, az kvázi a védhetetlent védi.
2022. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Több mint 650 film van fent, ha pedig ez nem elég ott a Netflix és hamarosan a Disney+ is
2022. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
2es havi annyi pénzért ami 1-2 DVD kapsz több száz filmet és sorozatot és a választék folyamatosan bővül. Nincs olyan dolog ami jobb a DVD-ben.
2022. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fene vesz DVD-t 2022-ben? Már egy kis 32-es TV-n is jelentősen látszik a minőségi különbség a HD tartalomhoz képest. Egy nagyobb TV-n meg borzasztóan néz ki az SD tartalom.
2022. máj. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
5# Ki az a fene aki torrentezik 2022-ben? a streaming lenyomja a torrentet is..
2022. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Pl. én. Netflixen, HBO-n, Disney+-on is van amit meg szeretnék nézni, és ezért nem fogok mindháromra előfizetni. Ha lenne olyan, ahol minden film, sorozat elérhető egyhelyen, és még sport is lenne, azt kifizetném szívesen.
2022. máj. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kellene tanulnod a filmeket felirattal nézni(tkp olvasni) és nem lenne ilyen jellegű problémád.
2022. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!