Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jurassic World 3. része, a...

A Jurassic World 3. része, a "Világuralom" jó eséllyel el fogja felejtetni a 2. rész okozta csalódást?

Figyelt kérdés

2022. máj. 9. 20:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%

Igen, mert nagyobb csalódás lesz.

Ne legyen igazam Da a sztori már most egy klisés bugyuta történet, belenyúltak a tollas dínókba is és ebből az lett hogy a tábor mindkét oldalát magukra haragították.

2022. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem volt csalódás a második rész, szerintem nagyon jó lett. A 3. részt is nagyon várom már.
2022. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
24%

Maga a rendezés jónak nezki újra együtt a régi csapat stb., de a sztori amit eddig tudunk a Jurassic park lezárásánál csak jobb lehet. Akkor kaptunk több mint 1 és fél óra sikoltozást.

Ennek a története jobb JP3-nál az biztos.


A JW2 szerintem nem lett rossz nekem tetszett. Próbálnak végre pontosabb (nem azt mondtam, hogy pontos) dínokat csinálni ami eddig nem nagyon jött össze. Én véleményem szerint a JW2 az egyik legjobb a JP1 után szóval ha neked az csalódás akkor az én véleményem szerint csak rosszabb lehet.

2022. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem jobb lesz, mint a Fallen kingdom. És az, hogy az eredeti trió együtt van nekem egy jó jel. A Screamben és a Star warsban is képtelenek voltak ezt meglépni, hogy a három eredeti főszereplő együtt legyen, közös jelenetekkel. Mindkettő egy nagy kalap ürülék is lett.

Szóval nekem pozitívum, hogy nem a Star warst koppintja, úgy mint a Scream (egyik szereplőt meg kell ölni és még véletlenül sem lehet hármasban közös jelenetük).


Therizinosaurus, Lystrosaurus, Dimetrodon 💘

2022. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
36%
Nem volt egy nagy eresztés a JP3, olyan volt mint egy minőségi TV film, de az új trilógia forgatókönyve már nagyon gyenge. A CGI mindig is ott volt persze. Szóval jó lesz a Dominion? Nem. Jó lesz a CGI? Igen.
2022. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
30%
Remélem, az pocsék volt szerintem
2022. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
7%
Tollszektásoknak való aláfekvés miatt már most menthetetlen.
2022. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

7

XD

2022. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%
Nem hinném, sokadik bőr lehúzás, plusz 2022-ben tuti tele lesz SJW-vel is, az meg hogy visszahozzák az eredeti triót még inkább érezteti mekkora erőlködés az egész, előre borítékolom hogy legalább olyan rossz lesz mint az előző. Sajnálatos, mert az első Jurassic Park rész még 1993-ban egy igazi mestermű volt, filmtörténeti mérföldkő, aztán azóta meg minden egyes rész egyre rosszabb és egyre inkább meggyalázza az eredetit.
2022. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Számomra az összes Jurassic World film egy nagy csalódás. Úgy vélem, hogy az igazi az a Jurassic Park 1!!! Ennél jobb nincs is a szériában! Már a második rész sem közelítette meg az elsőt a harmadik tol meg ne is beszéljünk. Ami meg fantasztikusabba teszi az első filmet hogy a dinok nem számítógéppel voltak megalkotva hanem bábukat használtak és kézzel állítottak be minden egyes kepkockahoz a mozdulatokat. Ezen felül pedig a film 1993-as! Wooow! Ennél jobbat nem varhatsz az biztos. Talán a JW második részének borzalmas bukását felül tudja múlni, főleg úgy hogy Sam Neil és Jeff Goldblum is visszatérnek, de a főszereplők korábbi botlasain ez sem fog sokat javítani. Az új színészek egyszerűen idegesítő karaktereket játszottak el. Huh. Kiadtam magamból. Azt hiszem alaposan kifejtettem a véleményemet.
2022. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!