Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha láttál már Marvel filmeket,...

Ha láttál már Marvel filmeket, mi a véleményed a Doctor Strange az örület multiverzumában című filmről? (Dr. Strange 2) Mennyire tetszett?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 13:25
A kérdező szavazást indított:
1 *
2 *
3 *
4 *
5 *
6 *
7 *
8 *
9 *
10 *
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Az első 23 vagy hány Marvel filmet mind láttam, azok nagyrészt zseniálisak voltak, ezek az újak amik a Végjáték után jöttek ki viszont elképesztő mélyrepülés ezzel az idősíkos baromsággal, mint valami rossz gagyi fanfiction dollármilliárdokért megfilmesítve. Híg trágya.
2022. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
egyetértek, sajnos a sorozatok is rém gyengék
2022. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én nagyot csalódtam a Marvelben. Azt hittem, valahogy összekapják magukat erre a filmre, de nem. A forgatókönyv siralmasan gyenge. Az eddig szerethető, tragikus sorsú Wanda hirtelen tömeggyilkos főgonosz lett, már ezzel hiteltelenné vált számomra a cselekmény. A látvány persze helyenként pazar, az alakítások is jók, ötlet is akad benne, de egyébként ezer sebből vérzik a film. Külön bosszantott, hogy a Gyűrűk urából loptak ötleteket, mint Sinister Strange halála, vagy amikor a végén Wanda magára rogyasztja a sötét szentélyt, mint Barad-dúr tornyát... ja, és az politikailag korrekt, semmiféle személyiséggel és történettel rendelkező America Chavez, róla inkább ne is beszéljünk.
2022. máj. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a név is honnan jött? America Chavez...
2022. máj. 12. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszett imádtam

Szerintem a legjobb Marvel film

2022. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ratyi. A Marvel 2 értelmes filmet tudott készíteni az elmúlt 7 évben, a Venom és a Deadpool tényleg nézhető kategóriák, de a többi egy rakat hulladék. Az összes bosszúállók egy hányás, a többit meg sem említem, inkább.
2023. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes. A polip az elején unalmas volt. Amikor beszél Wandával, aztán ostrom, meg a multiverzumos zuhanás az állat. Az is tetszik, amikor Wanda átgyalogol a luminátin, főleg, ahogy piros köd jön a kopasz bácsi mögött.

Mondjuk a készítők kicsit gyávák voltak, hogy nem az igazi Marvel és Amerika kapitányokat ölte meg, akkor ütött volna igazán.

Az a csavar is tetszik, ahogy a végén Wandát odavarázsolja a gyerekek közé, aki ott rádöbben, hogy mégiscsak elrontotta, "I am not a monster, I , I... ".

Szerintem Elisabeth Olsen a szemünk/e filmek alatt vált igazán jó színésznővé és pont jókor érett meg erre a szerepre (vagy csak a korábbi Marvelek nem igazán fogták meg és pont ennek drámájában tudott az lenni). (Az ő játéka zseniális és az ő drámája megható. Mondjuk én a WandaVision -t is bírtam, jól elhülyéskedtek benne.)

Én a fenti jeleneteket vagy 30-szor újranéztem már, mert imádom.

Az is jól meg van csinálva, ahogy Strange a holt lelkekből készít köpenyt magának, meg valamennyire az a csata ott a hidegben közöttük.

A film többi része nem igazán érdekes számomra. A hangjegyes varázsolás is pl. jó ötlet, de valahogy olyan súlytalan, érdektelen lett mégis.

Tehát az első Strange sokkal jobb volt, de ennek vannak kiemelkedő drámai, szépen megvalósított színészi teljesítményei. Hát pl. amikor a doki megkérdezi Wandát, hogy mi lesz, ha eléri a gyerekeit mi lesz az ő anyjukkal, és ahogy erre reagál Olsen, az csodás, meg után az a párbaj is, közben az az elegáns utalás, hogy Wong labdába sem rúghat kettejükhöz képest, ez is gyönyörű. Nekem, így szubjektíve. Szevasztok. :-)

nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!